Öğretmen dizisinin Gizem’i Afra Saraçoğlu Doğum Günü İçin Çocukluk Fotoğrafını Paylaştı: Güzelliği O Zamandan Belliymiş!

Aleyna

FOX

1 Aralık 2020

Öğretmen dizisinin Gizem’i Afra Saraçoğlu Doğum Günü İçin Çocukluk Fotoğrafını Paylaştı: Güzelliği O Zamandan Belliymiş!

Kötü Çocuk isimli sinema filminde canlandırdığı Kayla karakteriyle hayatımıza giren ve en son Öğretmen dizisinde Gizem Bozkurt isimli bir lise öğrencisini canlandıran güzel oyuncu Afra Saraçoğlu, doğum günü için takipçilerinden ilginç bir istekte bulundu!

Kötü Çocuk’la Hayatımıza Girdi!

2 Aralık’ta 23 yaşına girecek olan güzel oyuncu Afra Saraçoğlu, ilk beyaz perde deneyimini 2017 yılında “Kötü Çocuk” ile yapmış oldu. Wattpad kitabından uyarlanan bu film, Afra Saraçoğlu’nun kariyerinin başlangıcı oldu!

Oyunculuğu çok sevilen Afra Saraçoğlu, 2017 ve 2018 yılları arasında 2 sezon boyunca Fazilet Hanım ve Kızları isimli dizide Ece Çamkıran isimli bir karaktere can verdi! Onu, daha da popüler ve göz önünde biri haline getiren yapım ise Fox TV’de yayınlanan Öğretmen isimli dizi oldu! Geçtiğimiz sezon büyük bir reyting ve merak ile başlayan dizi; araya pandemi girmesiyle bir düşüş yaşadı ve reytinglerde istediğini bulamayınca ekranlara veda etti!

Mert Yazıcıoğlu İle Parmak Isırtan İlişkisi!

Afra Saraçoğlu, kendisi gibi oyuncu olan Mert Yazıcıoğlu ile ilişkisinde görenleri kendilerine hayran bırakıyor. Son zamanlarda birbirine yakıştırdığım en güzel çift siz olabilir misiniz? Evet, olabilirsiniz! Bu tatlı çift, beraber rol aldıkları İyi Oyun isimli filmin çekimlerinde tanışmışlar ve aralarındaki ilişki zaman içerisinde ilerleyerek büyük bir aşka dönüşmüş! Film setinde başlayan bu aşk, 2 yıldır sorunsuz devam ediyor. Maşallah diyelim! Nerede benim nazar boncuğum!

İlginç Doğum Günü Mesajı!

2 Aralık’ta doğum gününü kutlayacak olan Afra Saraçoğlu, Instagram’da takipçilerinden çok da alışmadığımız bir istekte bulundu! Çocukluk fotoğrafını paylaşan güzel oyuncu, doğum günü hediyesi olarak; takipçilerinden ve sevenlerinden “Tohum Otizm” vakfına bağışta bulunmalarını istedi.

Tohum Otizm vakfı, Otizmli çocukların özel eğitim ihtiyaçlarını karşılayan ve onlara destek olan bir vakıf. Böyle güzel bir destek mesajı yayınlayan Afra Saraçoğlu’na farkındalığı ve paylaşımı için teşekkür etmek gerekiyor. Keşke herkes bu kadar düşünceli olabilse!

Bizler de, Afra Saraçoğlu’nun linkini sizlerle paylaşalım.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz