Meedo’ya Güzel Görünmeyi Seven Şeyma Subaşı’dan Yine Seksi Pozlar! Story’de Bu Kez de Tangalı Paylaşım

Aleyna

Haberler

21 Nisan 2021

Meedo’ya Güzel Görünmeyi Seven Şeyma Subaşı’dan Yine Seksi Pozlar! Story’de Bu Kez de Tangalı Paylaşım

Şeyma Subaşı kendine münhasır bir hayat enerjisi ile yaşamaya devam ederken tüm bu deneyimlerini de sosyal medyadan takipçileri ile paylaşmaya devam ediyor. Bugün de story’sinde spa keyfini paylaşmak istedi. Ama tangalı pozları spa deneyiminden daha fazla dikkat çekti. İşte Şeyma’dan yine seksi pozlar!

Bali’de Spa Bir Başka

Şeyma Subaşı’nın spa merakını ve sevdasını artık bilmeyenimiz yoktur herhalde. Bugün takipçileri için yine Bali’deki tatilinden anlar paylaşan Şeyma orada yaşadığı spa deneyiminden bahsetmeyi ihmal etmedi. “Her şeyden farklı bir spa deneyimi yaşadık” diyen Şeyma yaşadığı bu deneyimi “Cennette masaj yapmak başka bir seviye” diyerek açıklamaya çalıştı.

Şeyma’dan Tangalı Dans

Spa sonrasında ise Şeyma oldukça rahatlamış görünüyor. Hatta sevgilisi Meedo da aynı şekilde. E kolay mı cennette masaj keyfi var işin ucunda. Öyle ki Şeyma duyduğu keyiften yerinde duramıyor. Güzel bir sahil gezisi ve spa keyfinin sonrasında da Meedo için bir tangalı dans var sırada. İkili için Bali de tatil de oldukça eğlenceli ve güzel geçiyor belli ki.

Havuz Keyfi İse Atlanamaz Bir Detay

Şeyma Subaşı

Hazır tangalı paylaşımlar yapmaya başlamışken havuz keyfini de atlamak olmazdı sonuçta. Ki Şeyma için en önemli detaylardan birisi de havuzda ya da havuz başında geçirdiği keyifli anlardır. Gerek kızı ile gerekse kendisinin birçok havuz paylaşımını görmek mümkün sosyal medya hesabında. Bu son yaptığı paylaşımda da yine ayrı bir seksi ve yine ayrı bir güzel kendileri. Tangalı bikinisi ve mükemmel fiziği ile birçok takipçisinden kısa sürede beğenileri toplayıverdi adeta. Takipçiler böyleyse Meedo da zaten bayılmıştır muhtemelen Şeyma’nın bu pozuna ve güzelliğine. Havuzun mükemmelliğine ise gerçekten diyecek bir şey yok. Şeyma doğru söylüyor. Bali’de ve kaldıkları o otelde olmak dünyada cenneti yaşamak olsa gerek herhalde.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz