Meğer Ne Yetenekleri Varmış! Demet Akalın “Ortisi” Alişan’ın Programda Coştuğu Anları Paylaştı

Aleyna

Haberler

19 Mart 2021

Meğer Ne Yetenekleri Varmış! Demet Akalın “Ortisi” Alişan’ın Programda Coştuğu Anları Paylaştı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, “ortisi” Alişan’ın programda coştuğu anları paylaştı. Alişan, bu sabah orkestranın bir parçası olmuştu.

Alişan ve Demet Akalın

Şarkıcı kankalar Demet Akalın ve Alişan, pandemi nedeniyle iptal olan konserlerin yerini sabah programıyla doldurdu! Birbirlerine “orti” diyen ikili, aylardır Star TV’de yayınlanan “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programını sunuyor. Epey de başarılılar! Özellikle son haftalarda programın ratingleri giderek artmaya başladı.

Demet Akalın

Böylece, eğlence sektöründe en çok kazanan isimlerden olduğunu ama pandemide “idare edemediğini” anlatan Demet Akalın’ın geçim derdi biraz olsun hafifledi. En azından sponsorlar sayesinde çıktığı Dubai tatilinden boş valizle dönmüyor!

Usta Sunucu Alişan

Çağla Şıkel ve Alişan

Alişan “ortisi” Demet Akalın gibi geçim derdi açıklamaları yapmıyor. Daha işinde gücünde bir profil çiziyor! Zaten uzun yıllar Çağla Şıkel’le beraber program sunduğu için bu konuda çok daha tecrübeli.

Alişan ve Demet Akalın

Örneğin, Demet Akalın’ın karantinada olduğu dönemde programı çok güzel idare etmişti. Bazı seyirciler, “Demet Akalın gelmese de olur” bile demişti! Neyse ki, geçen hafta çıktığı Dubai tatili Demet Akalın’a iyi geldi ve programdaki performansı yükseldi. Bu neşe Alişan’a da sıçramış gibi görünüyor!

On Parmağında On Marifet

Alişan

Alişan, bugünkü programda orkestraya eşlik etti. “Ortisi” Demet Akalın da arkadaşının müzikal yeteneklerini Instagram’da da paylaştı.

Pek bilinmese de, Alişan, İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı’nda eğitim aldı. Ama müzik yeteneği çocukluktan beri dikkat çekiyordu. O yüzden, Alişan üniversite yıllarında geldiğinde çoktan sahnelerin tecrübeli bir ismi haline gelmişti! Hatta yoğun sahne programı yüzünden 3. sınıfta okulu bırakmak zorunda kaldı. Bu eğitim ve sahne tecrübesi, keman ve bateri de çalabildiğini gördüğümüz Alişan’a daha neler katmıştır acaba? Sonraki programlarda başka yeteneklerini görürüz belki de!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz