Masterchef Yarışmasının En Eğlenceli Anlarını Danilo Zanna Paylaştı: Yemekleri Çekim Ekibi Yiyormuş!

Aleyna

Haberler

7 Ocak 2021

Masterchef Yarışmasının En Eğlenceli Anlarını Danilo Zanna Paylaştı: Yemekleri Çekim Ekibi Yiyormuş!

Masterchef yarışması geçtiğimiz hafta 6 aylık serüvenin ardından Serhat Doğramacı’nın şampiyon olmasıyla sona erdi. Ancak özellikle şefler bu duruma pek alışamadı! Hele de İtalyan şefimiz ve yabancı damadımız Danilo Zanna, evde vakit geçirmeye alışık olmadığını her storysinde belli ediyor.

Danilo Zanna, Masterchef yarışmasının en sempatik jüri üyesi olarak görülüyordu. Gerek kırık Türkçesi, gerek yarışmacıları motive etmesiyle herkesin gönlünde adeta taht kurdu!

Danilo Zanna’nın Masterchef’te Yaşadı En Eğlenceli Anlar!

Acun Ilıcalı’nın programlarında bir klasik vardır, her yarışmanın finalinde; jürilerın ya da sunucuların sezon boyunca yaşadığı en komik anlar prodüksiyon ekibi tarafından derlenir ve final gecesi yayınlanır. Survivor’da Acun Ilıcalı’nın ve Murat Ceylan’ın her finalde eğlenceli anlarını görmeye alıştık.

Hal böyle olunca, TV8’in en sevilen yarışmalarından olan Masterchef’te de aynısı uygulandı! Acun Medya’nın prodüksiyon ekibi 133 bölümü tarayarak programda yaşanan en eğlenceli anları derleri. İtalyan jürimiz, Danilo Zanna bu kolaj videosunu çok beğenmiş olacak ki; kendi Instagram hesabında bunu paylaşmayı ihmal etmedi! Açıklama olarak ise “Hahaha tekrar izlerken cok guldum ??? ama doğrudur ciğer ciğerine verdi” yazmayı da ihmal etmedi.

Danilo Zanna’nın bu Instagram gönderisi kısa zamanda takipçileri tarafından çok sevildi! Binlerce like ve yorum aldı.

Yarışmanın En Eğlenceli Anları!

Bildiğiniz gibi yarışmada her gün bir sürü yemek yapılıyordu. Herkesin aklında “Bu yemeklere ne oluyor?” sorusu geliyor. Ancak, Masterchef’in Youtube kanalında yayınlanan bu videonun ardından Acun Medya ekibinin kesinlikle israfı sevmediğini bir kez daha anladık! Meğerse çekimler bitmeden yarışmacıların yaptığı yemekler çoktan bitiyormuş bile. Hiç olmazsa Acun Ilıcalı’nın Masterchef yarışmasında çalışan ekip için “yemek” düşünmesine gerek kalmamış anladığımız kadarıyla:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz