Alp Kırşan Instagram’daki #TBT Akımına Uydu! Kadro Şampiyonlar Ligi: Kıvanç Tatlıtuğ, Çağatay Ulusoy..

Aleyna

Haberler

7 Ocak 2021

Alp Kırşan Instagram’daki #TBT Akımına Uydu! Kadro Şampiyonlar Ligi: Kıvanç Tatlıtuğ, Çağatay Ulusoy..

Survivor yarışmasında önce yarışmacı olarak boy gösteren, ardından da yıllarca başarılı bir şekilde Acun Ilıcalı ile sunuculuğu üstlenen Alp Kırşan’dan, Instagram’ın geçmiş fotoğraf akımı olan #TBT geldi! Fotoğraftaki kadro resmen Şampiyonlar Ligi! Kimi ararsanız var.

Alp Kırşan Ailesiyle Birlikte Bodrum’a Taşındı!

Uzun yıllar Acun Ilıcalı’nın programlarında hem yarışmacı hem de sunucu olarak yer alan Alp Kırşan, en son 2 sene önce Survivor çekimlerinde; Acun Medya ekibinden kameraman Alper Baycın, Dominik’te çıkan bir arbedede öldürülmesinin ardından ailesine daha fazla zaman ayırmak için Survivor’da sunuculuğu kendi isteğiyle bırakmıştı.

Bir süredir ekranlardan ve televizyondan uzak duran Alp Kırşan, Zeynep Dörtkardeşler Kırşan ile 2014 yılında hayatını birleştirmişti. 7 yıldır güzel bir evlilik süren çiftin, iki tane de dünya tatlısı oğlu var. Kırşan ailesi, İstanbul’un keşmekeşinden sıkılarak ailecek Muğla’nın Bodrum ilçesine yerleştiler. Hatta Alp Kırşan, geçtiğimiz haftalarda büyük oğlu Efe’nin doğum gününü Instagram hesabından kutlamıştı:

Exxen’e “Sürpriz” Bir Proje İle Geliyor!

Ancak Alp Kırşan’ın ekranlardan uzak hayatı Acun Ilıcalı’nın Exxen’i ile bozuldu! Bildiğiniz gibi Exxen, teknik aksaklıklar olsa da 1 Ocak’ta yayın hayatına başladı. Hatta Acun Ilıcalı Instagram’dan ilk üç günde 500 bin kişinin Exxen’e üye olduğunu söyledi ve seyircilere teşekkür etti.

Exxen’de yer alacak projelerden biri de Alp Kırşan ve Esra Eron’un sunacağı “Sürprizimiz Var” isimli program. Exxen’in resmi Instagram hesabından yapılan açıklamada “Hayallerine kavuşmak isteyenler için Sürprizimiz Var, Acun Ilıcalı ve ekibi hayallerine dokunacak, bu programda herkes çok mutlu olacak” açıklamasıyla açıklandı!

#TBT Gibi #TBT!

Bugün ise Alp Kırşan, Instagram’ın meşhur geçmişten fotoğraf paylaşma akımı #TBT için yakın arkadaşları ile fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta ise yok yok: Kıvanç Tatlıtuğ, Çağatay Ulusoy, Yağmur Atacan ve Alp Kırşan. Sanki fotoğraf değil de Şampiyonlar Ligi Kadrosu!

Alp Kırşan’da bu kadronun ne kadar güçlü olduğunu biliyor olacak ki; “Gözümüz #tbt görsün @kivanctatlitug @cagatayulusoy #yagmuratacan #bodrum” açıklamasıyla fotoğrafı paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz