Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’nın Görüntülerine Survivor Yarışmacılarından Linç: “Bu Dünyada…”

Aleyna

Haberler

29 Kasım 2020

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’nın Görüntülerine Survivor Yarışmacılarından Linç: “Bu Dünyada…”

Survivor yarışmasında tanışan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı tarafında olayların ardı arkası kesilmiyor. Sosyal medyaya düşen bomba görüntüleri biliyorsunuz. Bu görüntülerden sonra Survivor’un diğer cephesinde bakın neler oldu..

İkili Survivor’da yakınlaşmasıyla zaten dedikoduları başlatmıştı. Yarışma bittikten sonra da sürekli yan yana görüntülendiler. Hal böyle olunca aşk iddiaları çoktan başladı. İkili sürekli bu iddiaları yalanlasa da dün sosyal medyaya bomba gibi görüntüler düştü.

Bu görüntülerde Nisa ve Barış öpüşüyordu. Yani ateş bacayı çoktan sarmıştı. Böylece yalanlamaların da aslı ortaya çıkmış oldu.

Bu görüntülerden sonra ikiliden de ayrı ayrı açıklamalar geldi. Barış, “Biz aylardır herkesin yaşaması gereken bir ilişki yaşıyoruz, ailemiz de biliyor!”diyerek aile desteğini aldıklarını da hemen açıkladı.

“Dost Kazığı Yedik!”

Görüntüleri medyaya sızdıranın ise arkadaşları olduğunu düşünüyorlar. Bunun için de dava açacaklarını bildirerek hikayelerinde uzun bir yazı paylaştılar. Dost kazığı yedik diyorlar anlayacağınız.

Yorumlar Havada Uçuştu

Gel gelelim Survivor’un asi çocuğu Yasin tarafında yani Barış’ın karşı cephesinde de bu olay tepkiyle karşılandı. Zaten Survivor yarışmasında başlayan çekişmeleri sonrasında da ara ara devam ediyordu.

Tabii tüm yalanlamaların ardından işin gerçek yüzü ortaya çıkınca Instagramda ve Twietter’da yorumlar ve paylaşımlar havada uçuştu.

Anladığımız kadarıyla Yasin’in takipçileri de bu konu hakkındaki fikirlerini öğrenmek için onu sıkıştırıyordu ki o da bir hikayede “Banane kardeşim, evde çekirdek bitti çekirdek almaya indim. Film izlemeye devam edeceğim!” diyerek dokundurdu lafını.

Tabii bununla kalmadı. Sanki bir film izliyormuş gibi izledi ve “Dünyada tek bir şey şaşmaz, Allah’ın adaleti!” yazan hikayesini paylaştı. Adalet yerini buldu mu demek istiyordu, Yasin?

Evrim, Sercan ve Aycan da Linç Peşinde

Survivor’un diğer yarışmacıları durur mu? Tabii ki onlar da Barış ve Nisa’yı linç etme peşine düştüler. Hepsi de sosyal medya hesaplarından dalga geçtiklerini ve yalanların ortaya çıktığını bildiren paylaşımlar yaptılar. Tabii tartışmaları da sürdürüler.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz