Masterchef Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Uğur’un Akıbeti Belli Oluyor

Tvyayinakisi.com

Haberler

29 Kasım 2020

Masterchef Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Uğur’un Akıbeti Belli Oluyor

Masterchef’in Kapadokya bölümü adeta nefesleri kesti. İnanılmaz bir manzara eşliğinde yemeklerini yapan yarışmacılar kıyasıya yarıştı.

Yarışmayı mavi takım kazandı. Ardından oynanan dokunulmazlık oyununda Barbaros bireysel dokunulmazlığı alan isim oldu. Son olarak oylamaya geçildi ve kırmızı takım, kaptanları Sefa’yı eleme potasına gönderdi. İşte bölümle alakalı detaylar;

Fakat yarışmanın önüne geçen bir durum var biliyorsunuz. Acun Ilıcalı geçtiğimiz hafta şok bir açıklama yapmış ve Uğur’un yarışmadan diskalifiye edildiğini açıklamıştı.

Ardından gözler yarışmaya çevrilmiş ve seyirciler bu hafta Uğur’la alakalı yaşanacakları heyecan ile beklemeye koyulmuştu. Beklenildiği gibi olmadı ve Uğur Cumartesi akşamına kadar tüm bölümlerde yer aldı.

İlk İpucu Geldi!

Meğer ilk ipucu için bu akşama kadar beklememiz gerekiyormuş! Çünkü Masterchef’in biraz önce yayınlanan yeni bölüm fragmanında Uğur ile alakalı ilk defa bir gelişme yaşanıyor. Somer Şef, Uğur’u öne çağırıyor. Uğur oldukça üzgün bir şekilde şeflerin önüne doğru yürüyor…

Yeni bölümde bir açıklama yapılacak ve Uğur’un yarışmadan diskalifiye edildiği açıklanacak. Yarın akşamı heyecanla beklerken Uğur ile alakalı ilk ipucunun geldiği fragman ile sizi baş başa bırakıyoruz.

Bu aradan Uğur’un yarışmadan neden diskalifiye edildiğini merak ediyorsanız sizi şöyle alalım;

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz