Masumiyet’in Ela’sı İlayda Alişan Güzelliğinin Sırrını Bakın Nelere Borçluymuş

Aleyna

Haberler

31 Mart 2021

Masumiyet’in Ela’sı İlayda Alişan Güzelliğinin Sırrını Bakın Nelere Borçluymuş

Fox Tv’nin sevilen dizisi Masumiyet, kısa sürede Türkiye’nin en sevilen dizilerinden biri haline geldi. Masumiyet’te Ela rolü ile gönlümüzde taht kuran güzel oyuncu İlayda Alişan, Elele dergisinin kapak kızı oldu. Güzellik sırlarını paylaşan güzel oyuncu bakın ne tüyolar verdi.

masumiyet-ilayda alişan

Masumiyet her hafta birbirinden heyecanlı bölümleriyle ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Başladığı ilk günden beri reyting listelerini altüst eden dizi, güçlü kadrosu ve çarpıcı konusuyla Türkiye’nin en iddialı yapımlarının arasına adını altın harflerle yazdırdı. Fox Tv ekranlarında izleyiciyle buluşan dizinin hayranları da gün geçtikçe artıyor.

masumiyet-ilayda alişan

Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü gibi usta isimlerin olduğu dizinin yönetmen koltuğunda ise Ömür Atay oturuyor. Diziyle yıldızı parlayan İlayda Alişan ise genç yaşına rağmen ülkenin en popüler isimlerinden biri haline geldi.

Sonsuz Bir Hayatperest

Elele dergisi için kameraların karşısına geçen güzel oyuncu, kendi ile ilgili bilinmeyenleri anlattı. Hayatının en önemli döneminde olduğunu söyleyen İlayda, “Büyüdüğümü görüyorum, değiştiğimi fark ediyorum.” dedi. Artık çok daha güçlü biri olduğunu dile getiren güzel oyuncu, ”Ayakları yere sağlam basan, iyi kötü yaşadığım tüm tecrübelerimle birlikte olmam gereken İlayda’yım.” dedi.

masumiyet-ilayda alişan

Güzel oyuncu sevenleri ile güzellik sırlarını da paylaştı. Duru güzelliği ile dikkat çeken ünlü oyuncu, kişisel bakıma çok önem verdiğini söyledi. Dışardan veya setten eve döndüğünde yaptığı ilk şeyin makyajını temizlemek olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, “Makyajla asla uyumam” dedi. Kendini kremkolik olarak nitelendiren genç oyuncu bakım ürünlerini çok seviyormuş.

Genç Ve Yetenekli

masumiyet-ilayda alişan

26 Şubat 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen ünlü oyuncu, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Moda Tasarım Bölümü mezunu. Babasının arkadaşının habersiz bir şekilde kendisini ajansına kayıt etmesi ile kariyerine başlayan İlayda, kısa televizyon dünyası tarafından fark edildi. Bir Çocuk Sevdim, Gönül Hırsızı, Benim Adım Gültepe, Bana Sevmeyi Anlat, Çukur gibi projelerde yer alan İlayda Alişan’ın ismini daha çok duyacak gibiyiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz