Rekabetleri Yeni Değil! Eski Dostlar Serenay Sarıkaya ve Merve Boluğur’un Arasına Tolgahan Sayışman Girmiş

Aleyna

Haberler

31 Mart 2021

Rekabetleri Yeni Değil! Eski Dostlar Serenay Sarıkaya ve Merve Boluğur’un Arasına Tolgahan Sayışman Girmiş

Ünlü oyuncular Serenay Sarıkaya ve Merve Boluğur bir zamanlar iki iyi dosttu. Ama aralarına “kara kedi” Tolgahan Sayışman girdi!

Merve Boluğur Serenay Sarıkaya

Merve Boluğur ve Serenay Sarıkaya, son günlerde “bedava tatil” meselesiyle gündemde! Malum, Serenay Sarıkaya’nın geçen ay çıktığı Maldivler tatili çok konuşuldu. Öğrendik ki, bu tatile sponsorlar sayesinde gitmiş. Demet Akalın’ın da dediği gibi, “Allah garibana veriyor!

Merve Boluğur

Hal böyle olunca, tatil aşığı Merve Boluğur’un da Serenay Sarıkaya’ya özendiği konuşulmaya başlandı. İddiaya göre, ünlü oyuncu, sponsorlu tatiller için önce yurt içindeki otelleri yoklamış. Çabaları sonuçsuz kalınca. iş Maldivler’deki otelleri soruşturmaya kadar gitmiş. Ama yine olumlu bir sonuç alamamış!

Eskiden Sıkı Dostlardı

Merve Boluğur Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya ve Merve Boluğur’un yaşadığı gerilim, eski defterlerin açılmasına neden oldu. Malum, iki oyuncu da aynı dönemlerde ünlenmeye başladı. 2010’un başlarında “genç yıldız” olarak tek geçiliyorlardı. Buna rağmen aralarında bir rekabet değil dostluk doğdu. Ama şöhretin bile aralarına giremediği ikili, aşk yüzünden birbirine düştü!

Tolgahan Sayışman Krizi

Merve Boluğur Tolgahan Sayışman

Şu an bu ikiliye “Ne alaka?” desek de, Merve Boluğur ve Tolgahan Sayışman bir dönem büyük aşk yaşadı. Neden ayrıldıklarını bilen yok! Ama ilişki başladığı gibi saygı çerçevesinde bitti ve ayrılıklarından magazine bir malzeme çıkmadı.

Tolgahan Sayışman Serenay Sarıkaya

Bu ilişkinin ardından, Tolgahan Sayışman, o dönemin diğer genç yıldızı Serenay Sarıkaya’yla yeni bir aşka yelken açtı. O dönem “Lale Devri” dizisinde beraber oynayan ikili, birbirleri hakkında “Aradığımı buldum” temalı açıklamalar yapıyordu!

Merve Boluğur Serenay Sarıkaya

Ama bu ilişki yüzünden sıkı dostlar Merve Boluğur ve Serenay Sarıkaya arasında “arkadaşımın aşkı” krizi yaşandı. Tolgahan Sayışman ve Serenay Sarıkaya’nın ilişkisi, bir dostluğa mal oldu. Merve Boluğur ve Serenay Sarıkaya’nın arası bir daha hiç düzelmedi. O günden beri birbirlerine selam bile vermeyen ikili, sponsorlar konusunda bile yarışıyor. Tıpkı “bedava tatil” meselesinde olduğu gibi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz