Adeta Yürüyen Servet! Şeyma Subaşı’na Hediye Gelen Mücevherler Herkesi Şaşkına Çevirdi

Aleyna

Haberler

31 Mart 2021

Adeta Yürüyen Servet! Şeyma Subaşı’na Hediye Gelen Mücevherler Herkesi Şaşkına Çevirdi

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, İstanbul’a bir döndü pir döndü. Marka iş birliklerine yoğunlaşan Subaşı’na hediye edilen bileklikler görenleri şaşkına çevirdi.

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı, hayatımıza ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın katkılarıyla girdi! Eşini yıllar önce Şeyma Subaşı’yla aldatan Acun Ilıcalı, sevgilisini önce “Var Mısın Yok Musun?” yarışmasına soktu, sonra da “Yok Böyle Dans” ekibine aldı. Aşk yaşadıklarını herkes öğrenince de Şeyma Subaşı’nın içindeki sosyal medya canavarı ortaya çıktı. Onu tanımayan kalmadı! 2017’de evlenen çift, 2018’in son günlerinde ayrıldı. O gün herkes Şeyma Subaşı’nın bittiğini düşündü ama durum tam tersi oldu!

Partilemeye Son Sürat Devam Ediyor

Partiler ve festivallerden çıkmamasıyla bilinen Şeyma Subaşı, boşandıktan sonra da tatil tadındaki hayatına devam etti. Önce İtalyan DJ Guido Senia’yla aşk yaşadı ama bu ilişki pek uzun ömürlü olmadı. Geçtiğimiz yılın sonlarından beri “gerçek aşkım” dediği Mısırlı iş insanı Mohammed Al Saloussi’yle beraber. Üstelik, yeni sevgilisinin Acun Ilıcalı’dan bile zengin olduğu konuşuluyor!

Ortadan Kaybolunca Herkes Panikledi

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı, sosyal medya paylaşımlarına ve aşk pozlarına son sürat devam ediyor. O yüzden birkaç gün ortadan kaybolunca ülke olarak panikledik! Yokluğunu da son dönemde yaptırdığı estetiklere bağladık. Ameliyat yüzünden burnunun düştüğünü, popo ameliyatı nedeniyle zor günler geçirdiğini söyleyenler bile oldu! Ama Şeyma Subaşı’nın hesabının çalındığı ve kendi isteğiyle sosyal medya detoksu yaptığı ortaya çıktı.

Fark ettik ki, bu iddiaları yalanladığı videoyu İstanbul’da çekmiş! O günden beri de Şeyma Subaşı’nın nerede neler yaptığı didik didik ediliyor.

Marka İş Birlikleri İçin Gelmiş

Şyma Subaşı story

Şeyma Subaşı’nın paylaşımlarından anladığımız kadarıyla, İstanbul’a dönmesinin sebebi işi. Gelen eleştirilere “Ne istiyorlar benden, maaşlı bir işe girmemi mi?” diye tepki veren Şeyma Subaşı, maaşla olmasa da ara sıra çalışıyor! Son dönemlerde merak saldığı tasarımcılık işiyle uğraşan Şeyma Subaşı, marka iş birliklerine de yoğunlaştı. Bir mücevher markasının ona hediye ettiği bileklikler ise görenleri şaşkına çevirdi.

Şeyma Subaşı

Mücevher firmasının Şeyma Subaşı, sevgilisi ve kızı Melisa için özel yaptığı tasarımlar hem Şeyma Subaşı’nı hem de takipçilerini şaşkına çevirdi. Üstünde bir servet taşıyor gerçekten de!

Benzer Haberler

Naturalist yazar 1 Nisan 2021

Hepsini toplasan 2 bilezik etmez Allah aşkına ne hediyeymiş be….

Yorum Yaz