Meydan Eliz’e Kaldı! Alişan ve Buse Varol’un Kızı Eliz Şimdiden Ayna Pozları Vermeye Başladı

Aleyna

Haberler

31 Mart 2021

Meydan Eliz’e Kaldı! Alişan ve Buse Varol’un Kızı Eliz Şimdiden Ayna Pozları Vermeye Başladı

Ünlü şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol, mutlu aile hayatlarını sosyal medyada paylaşmaya devam ediyor. Dünyalar tatlısı kızları Eliz, görenlerin içini ısıtıyor.

Alişan ve Buse Varol

Başarılı şarkıcı Alişan, 1990’lı yıllardan beri süren muhteşem kariyerine rağmen aşk hayatında tatsız olaylar yaşıyordu. Ama yıllarca hayalini kurduğu aileye, hayatının en kötü projesi sayesinde kavuştu! 2017’de başlayan ve sadece birkaç bölüm süren “Dostlar Mahallesi” dizisi, hayatının aşkı Buse Varol’la tanışmasını sağladı. Yıllarca bekleyen Alişan’ın hayatında her şey çok hızlı gelişmeye başladı! Birkaç ay içinde evlenen çift, 2019’da da ilk çocukları Burak’a kavuştu.

Alişan Buse Varol Burak Eliz

Alişan ve Buse Varol çifti, her fırsatta kalabalık bir aile istediklerini vurguluyordu. Tam da bu planlarına uygun şekilde hareket ettiler! Geçen ay kızları Eliz’e kavuşan çiftin mutluluğu -ve sorumluluğu- ikiye katlandı. İki küçük çocukla uğraştıkları için çok yorulsalar da, bundan şikayet etmek yerine ne kadar mutlu olduklarını paylaşmaya özen gösteriyorlar.

Evde “Minik” Krizler Var

Alişan ve Burak

Eliz’in doğumuyla birlikte henüz 2 yaşındaki Burak da abi oldu! Minik Burak, kardeşini çok seviyor ve abilik sorumluluklarını da elinden geldiği kadar yerine getiriyor. Ama zaman zaman Eliz’i çok kıskanıyor. Ne de olsa, o da bir bebek!

Evde yaşanan “minik” kıskançlık krizlerini takipçileriyle paylaşan Buse Varol, herkesi çok güldürüyor. Daha çok Burak’ı görsek de, kırkı çıktıktan sonra Eliz’i de sık sık görmeye başladık. Örneğin, annesinin kucağındaki “pazartesi sendromu” pozu çok beğenilmişti.

Burak Gitti Eliz Kaldı

Alişan story

Alişan, son paylaşımlarıyla oğlu Burak’ın bu gece babaannesinde kaldığını ilan etti. Abisi gidince de meydan Eliz’e kaldı! Annesinin kucağındaki Eliz’in dünyalar tatlısı hali görenlerin içini ısıttı.

Buse Varol story

Umarız, bu ailenin mutluluğu katlanarak artar!

Benzer Haberler

Derya su 2 Nisan 2021

Yani çok tatlı bir çocukları var. Hatta cennet mahallesi bir flimde Alişanda vardı. Eliz ismide güzel

Derya su 2 Nisan 2021

Allah analı babalı büyüsün. Buse Varol ablamızada Alişan abimizede mutluluklar dilerim 🙂🙂🙂

Yorum Yaz