Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola “Güllaç Reis” Oldu! Mutfakta Hünerlerini Sergiledi: İftara Misafir Var!

Aleyna

Haberler

24 Nisan 2021

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola “Güllaç Reis” Oldu! Mutfakta Hünerlerini Sergiledi: İftara Misafir Var!

Masumlar Apartmanı dizisinin Safiye’si Ezgi Mola dün akşam mutfağa girdi ve güllaç yaptı. Meğerse Ezgi Mola’nın güllaçları arkadaşları arasında çok meşhurmuş, hatta Melikşah Altuntaş güzel oyuncuya “Güllaç Reis” lakabını takmış! Güzel oyuncunun on parmağında on marifet.

ezgi Mola

Dizi Furyası!

Geçtiğimiz sene TV8 ekranlarında “Doğduğun Ev Kaderindir”le başlayan uyarlama dizi furyası bu sene peek yaptı! Aynı sezon içinde 4 farklı Gülseren Budayıcıoğlu kitabı dizilere uyarlanınca televizyon izleyicileri isyan etmeye başladı. Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı hali hazırda yeteri kadar dram ve travma yüklüyken; bir de Camdaki Kız dizinin başlaması ve kitapta olmayan detayların diziye dahil edilmesi bardağı taşıran son damla oldu.

Masumlar Apartmanı

Özellikle de Twitter kullancıları isyanlarını dile getirirken; hem dizileri hem de Gülseren Budayıcıoğlu’nu eleştirmekten geri durmadı. Ancak sosyal medyada eleştiriler ve linçler reytinglere yansımıyor! Hem Kırmızı Oda hem de Masumlar Apartmanı yayınlandığı günlerde fırtınalar estirmeye devam ediyor. Aslında 2021 sezonuna TRT dizileri damga vurdu dersek daha doğru olur.

Masumlar Apartmanı

“Güllaç Reis” İş Başında!

Masumlar Apartmanı, Teşkilat, Gönül Dağı, Uyanış Büyük Selçuklu, Bir Zamanlar Kıbrıs gibi iddialı dizilerle reyting sıralamasını domine eden TRT’nin yükselişi Masumlar Apartmanı’yla başladı! Evet Gülseren Budayıcıoğlu kitapları gerçekten büyük bir kitlenin dikkatini çekiyor fakat; Masumlar Apartmanı’nın oyuncu kadrosu da en az hikaye kadar etkileyici! Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu’nun başrollerini canlandırdığı dizi setinde kameralar kapanınca ortalık panayıra dönüyor.

Set arkasında ne kadar eğlenceli ve neşeli insanlar olduklarını bildiğimiz oyuncular; her defasında birbirleriyle takılmaktan da geri durmuyor. Özellikle de dizinin Safiye’si Ezgi Mola hem herkesi güldürüyor hem de maharetleriyle herkesi kendine hayran bırakıyor! Son zamanlarda temizlik takıntısıyla nam salan güzel oyuncunun bir de mutfak hünerleri varmış. Hatta arkadaş ortamında Ezgi Mola’nın güllaçları çok meşhurmuş! Dün akşam mutfağa giren Ezgi Mola’yı yine erkek arkadaşı Mustafa Aksakallı Instagram’dan ifşa etti.

Arkadaşları için güllaç yapan Ezgi Mola, keyifli keyifli şarkı mırıldanmayı da ihmal etmiyor. “Güllaç Reis” Ezgi Mola’nın başka hangi hünerlerini göreceğiz acaba?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz