Hande Erçel’in Kıskançlık Krizi İşe Yaradı! Kerem Bürsin ve Hande Erçel Çifti Bisiklet Turunda Enselendi

Aleyna

Haberler

24 Nisan 2021

Hande Erçel’in Kıskançlık Krizi İşe Yaradı! Kerem Bürsin ve Hande Erçel Çifti Bisiklet Turunda Enselendi

Olay yaratan Hande Erçel ve Kerem Bürsin çiftiyle ilgili sürekli yeni gelişmeler yaşanıyor. Meğer bir tatil aylardır yaşanan kaosu basitçe çözecekmiş!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin

Sevilen dizi “Sen Çal Kapımı”da başrolleri paylaşan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, aylardır aşk yaşadıkları yönünde iddialarla gündeme geliyordu. Dizinin tanıtım fragmanlarından bile taşan uyumları, son dönemin en popüler dizi çiftleri arasına girmelerini sağladı. Üstüne, dizi başlar başlamaz Hande Erçel’in evlilik yolunda olduğu sevgisili Murat Dalkılıç’la ilişkisi tarih oldu.

Hande Erçel Kerem Bürsin

Dizideki uyumları sette de artarak sürünce, “Sen Çal Kapımı” hayranları bu aşkın gerçeğe dönüşmesi için yalvaracak hale geldi! Gerçekten aşk yaşadıklarına dair, başta Murat Dalkılıç’ın kıskançlık krizleri olmak üzere, pek çok işaret vardı. Ama ne Hande Erçel ne de Kerem Bürsin bu iddiaları kabul etti. “Sadece arkadaşız” söylemleri zamanla yerini “Öyle bir şey olursa ilk size söyleriz” cümlesine bıraktı. Nitekim oldu ama kimseye söylemediler!

“Her an her şey olabilir güzelim”

Hande Erçel Kerem Bürsin

Dizi sezon finali yapar yapmaz Maldivler’e uçan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, ortalığı ayağa kaldırdı. Aşk yaşadıklarına dair bundan büyük kanıt yoktu ama hayranları ikilinin görüntülerini elde etmek için seferber oldu! Birkaç gündür birbirinden bulanık video ve fotoğraflar sergisi görüyoruz!

Oysa sadece şu yorumlar bile aşkı kanıtlamak için yeterli!

Hande Erçel Kerem Bürsin instagram

İlk Kez Bu Kadar Net

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in aşk yaşadığını artık sağır sultan bile duydu. Hatta Kerem Bürsin, sevgilisini üzmemek için eski sevgilisi Serenay Sarıkaya’yı Instagram profilinde yok etti! Bu hamle ve “Her an her şey olabilir güzelim” yorumundan sonra bir aşk selfiesinin gelmesi bekleniyordu. Ama onun yerine bir bisiklet turu fotoğrafı gördük, hem de en netinden!

Hande Erçel Kerem Bürsin

Artık selfie yakındır, bekliyoruz!

Benzer Haberler

Hande erçel fan 24 Nisan 2021

Ya ayn her an herşey olabilir hayat sürpriz dolu😏😏😏😏😏😏😏😏😉😉😉😉😉😉

Yorum Yaz