Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar Elele Dergisinin Kapak Kızı Oldu: Güzelliğiyle Hayran Bıraktı!

Aleyna

Haberler

30 Ocak 2021

Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar Elele Dergisinin Kapak Kızı Oldu: Güzelliğiyle Hayran Bıraktı!

Masumlar Apartmanı dizisiyle yıldızını parlatan Merve Dizdar, Elele dergisinin Şubat ayı kapağı oldu! Masumlar Apartmanı’nın da canlandırdığı “Gülben” karakteriyle izleyenlere “Oynamıyor, yaşıyor'” dedirten Merve Dizdar her hafta seyircilerden tam not alıyor.

Merve Dizdar

Sade hayatı ve lüksten uzak “sıradan” seçimleriyle herkesin kalbine taht kuran Merve Dizdar, sadece oyunculuğu ile gündeme gelmek istiyor. Geçtiğimiz yıllarda farklı dizi ve filmlerde yer alarak izleyicilerin karşısına çıksa da; TRT1’in fenomen dizisi Masumlar Apartmanı’nda canlandırdığı Gülben karakteriyle tam anlamıyla kariyerinin zirvesine çıkmayı başardı. Masumlar Apartmanı’nda oldukça sorunlu bir karakteri canlandıran Merve Dizdar, normal hayatında eğlenceli ve neşeli biri!

Set Arkasında Çok Eğleniyorlar!

Masumlar Apartmanı

Masumlar Apartmanı dizisi bildiğiniz gibi oldukça kaotik, gergin ve rahatsız edici bir ortam. Ancak bu ortam, kameralar kapanınca oldukça eğlenceli bir panayır yerine dönüşüyor. Başrol oyuncuları; Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar canlandırdıkları karakterlere oldukça zıt olarak gerçek hayatlarında çok eğlenceli kişiler. Bunu da, neredeyse haftada 3-4 gün Instagram hesaplarından paylaştıkları set arkası halleriyle anlıyoruz. Hatta geçtiğimiz günlerde Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar “Star geliyor!” şarkısıyla bol bol dans ettiler. Detaylar için:

Bu kadar iyi anlaşan ve eğlenceli bir ekibin, Masumlar Apartmanı gibi kaos dolu bir diziyi izleyicilere bu denli geçirebiliyor olması gerçekten takdire şayan! Zaten, oyuncuların yeteneği sayesinde Masumlar Apartmanı her hafta reyting zirvesinde oturabiliyor. Bu yetenekli oyunculardan biri de Merve Dizdar, Elele dergisine Şubat ayında kapak olarak karşımıza çıktı!

Elele Dergisinin Kapak Kızı: Merve Dizdar!

Merve Dizdar

Masumlar Apartmanı’ndaki performansıyla göz dolduran Merve Dizdar, son dönemin en sevilen oyuncularının başında geliyor. Bu başarısını Elele dergisi de fark etmiş olacak ki; Şubat ayında kapağa Merve Dizdar’ı layık gördüler!

Kapak fotoğrafında yine sadeliğinden ödün vermeyen Merve Dizdar’ın duru güzelliği hepimizin kalbini çalıyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz