Masumlar Apartmanı’nın Set Arkası Düğün Gibi! Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar’a: “Straliçe Geliyor!”

Aleyna

Haberler

19 Ocak 2021

Masumlar Apartmanı’nın Set Arkası Düğün Gibi! Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar’a: “Straliçe Geliyor!”

TRT1’de yayınlanan Masumlar Apartmanı isimli dizi her hafta reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Ülkemizde oldukça sevilen bir dizi haline gelen Masumlar Apartmanı’nın parodi ve skeçleri televizyon kanallarında ve sosyal medyada yapılmaya başlandı bile.

Bu yayınlanan parodiler ve skeçler eğlenceli olsa da, Masumlar Apartmanı’nın set arkası halleri çok daha komik. Güzel bir ekip olan oyuncular ve set çalışanları birbirleriyle iyi anlaşıyor olacaklar ki, neredeyse her hafta set arkasından sazlı sözlü eğlenceli bir video geliyor! Sevilen oyuncular bu haftayı da es geçmedi ve Farah Zeynep Abdullah – Merve Dizdar ikilisinden düğün tadında bir video geldi.

Masumlar Apartmanı Seti Düğünden Farksız!

İzleyenler bilir Masumlar Apartmanı herkesi kalbine dokunan ve izleyiciler üzerinde etki bırakan bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Ancak kamera arkasında oyuncular hem çok iyi anlaşıyor hem de çok eğleniyor. Masumlar Apartmanı’nın kamera arkasından başrol oyuncuların eğlenceli videolarına pek çok kez şahitlik ettik. Şimdi ise bu eğlenceli videolara bir yenisi eklendi.

Dizinin sevilen oyuncuları Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar’ın oyun havasında beraber eğlendikleri bir video story olarak Instagram’da paylaşıldı. Şarkı eşliğinde göbek atan Farah Zeynep Abdullah ise bu videoyu kendi hesabında paylaşmayı da ihmal etmedi.

Farah Zeynep Abdullah’a Straliçe!

Videoda ise set ekibinin, arkada çalan oyun havasını kendilerine göre düzenlediğini görüyoruz daha doğrusu duyuyoruz.

Normalde “kral geliyor, kraliçe geliyor” olan şarkı sözleri dizinin başarılı oyuncusu Farah Zeynep Abdullah için biraz değiştirilerek “star geliyor, straliçe geliyor!” haline geliyor ve set ekibi bu şarkı ile oldukça eğleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz