Masumlar Apartmanı’nın Olay Karakteri Safiye Instagram Kullansaydı Ne Olurdu? Ezgi Mola’dan Story Var!

Aleyna

Haberler

21 Aralık 2020

Masumlar Apartmanı’nın Olay Karakteri Safiye Instagram Kullansaydı Ne Olurdu? Ezgi Mola’dan Story Var!

Yeni sezonun vazgeçilmez dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı ve sıra dışı karakterleriyle ilgili o kadar çok şey yazdık ki… Hem dizi hem de karakterler her daim adından söz ettirmeyi başarıyor. Bu kez de Ezgi Mola’nın Safiye karakteriyle ilgili paylaştığı hem komik hem de düşündüren storysinden bahsedeceğiz.

Safiye Nasıl Bir Karakter?

Diziyi izlediyseniz bilirsiniz. Her bir karakter farklı dünyalara açılıyor dizide. Hepsinin de farklı acıları var. Karakterler arasında en acı çekenlerden biri de Safiye. Safiye’nin dikkat çeken özellikleri arasında aşırı temizlik takıntısı, ahlaki değerlere aşırı düşkünlük, dışarı çıkamama, hırçınlık yer alıyor. Bildiğimiz bir şey var ki o da bu özelliklerin hepsi annesinden geçmiş.

Annesi Safiye’nin çocukluk döneminde kendisinde olan bu özellikleri ona aşılayarak büyütmüş. Son bölümlerde de Safiye hep annesiyle konuşuyor ve annesini görüyor. Dolayısıyla geçmişiyle daha fazla yüzleşiyor.

Safiye ve ailesinin kaldığı evde annelerinin siyah beyaz bir fotoğrafı var. Safiye de bu fotoğrafa baktıkça kendine çeki düzen vermeye çalışıyor. Ezgi Mola da attığı storyde buna değiniyor zaten.

Ezgi Mola da Temizlik Hastası!

Safiye karakterine başarıyla can veren Ezgi Mola’nın da gerçek hayatta temizlik takıntısı olduğunu biliyor muydunuz? Attığı storye kadar biz de bilmiyorduk. Bu konuyu incelemek isterseniz diğer haberimizi bırakıyoruz.

Safiş Instoş Kullansaydı

Hem Youtube’u hem de Instagram’ı aktif olarak kullanan Ezgi Mola yaptığı paylaşımlarla takipçilerini her zaman güldürüyor. Dram ağırlıklı bir dizide oynamasına rağmen Ezgi Mola gerçek hayatta çok komik biri!

Bugün de setten duyuruyor sesini başarılı oyuncu. Az önce bahsettiğimiz Safiye’nin annesinin siyah beyaz fotoğrafını story olarak paylaşıyor. Üzerine yazdığı yazı da hem güldürdü hem de düşündürdü açıkçası!

“Safiş Instoş kullansaydı!” notuyla paylaştığı storyde annesinin fotoğrafına zoom yapıyor Ezgi Mola. Safiye Instagram kullansaydı annesinden başka bir şey paylaşmazdı ki zaten! Nasıl olurdu diye düşünmedik değil!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz