Cemal Can Canseven ve Aleyna Tilki Müzikali Bomba Gibi Geliyor! “Yılbaşında bile çalışacağız…”

Aleyna

Haberler

21 Aralık 2020

Cemal Can Canseven ve Aleyna Tilki Müzikali Bomba Gibi Geliyor! “Yılbaşında bile çalışacağız…”

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki ve Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven, EXXEN için çekecekleri müzikalin hazırlıklarına devam ediyor. Canseven’in beklentisiyse çok yüksek!

Acun Ilıcalı’nın yeni yılda açılacak dijital platformu EXXEN için birbirinden iddialı isimler proje hazırlıyor. Bu projelerden ilk açıklananı ve en çok yankı uyandıranı ise -şaşırtıcı olacak ama- bir müzikal! Çünkü müzikalin başrollerini ünlü şarkıcı Aleyna Tilki ve Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven paylaşıyor.

Acun Ilıcalı, televizyonculuktaki becerisini göstererek kimsenin aklına gelmeyecek bir ikiliyi pek denenmeyen bir türde buluşturdu. İlk olarak bu projeyi duyurarak EXXEN’in reklamına da iyi başladı. Ilıcalı’nın bu güvenini boşa çıkarmak istemeyen Canseven ve Tilki ise gece gündüz müzikal için hazırlanmaya devam ediyor.

Yılbaşında da Çalışacaklar!

Cemal Can Canseven, Aleyna Tilki, Acun Ilıcalı

Cemal Can Canseven dün Instagram hesabında “Pazar muhabbeti” diyerek bir soru-cevap başlattı. Takipçilerinin sorularına her zamanki gibi güldüren yanıtlar veren Canseven, “Yılbaşında ne yapacaksınız” sorusuna ise müzikalden küçük bir parça sunan şu yanıtı verdi!

Müzikal için spor ve dans çalışmalarına ağırlık veren Canseven, Aleyna Tilki’yle beraber dans kursuna gittiklerini ve çok eğlendiklerini anlatmıştı. Ama hayallerinin ne olduğunu ilk kez bu şekilde göstermiş oldu. Lady Gaga ve Bradley Cooper’ın ortalığı yıkan “Shallow” şarkısı ve müzikal performansını hatırlatan Canseven, beklentiyi arşa çıkardı!

Afiş Hala Net Değil!

Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven fotoğrafı

Geçtiğimiz günler EXXEN’in diğer orijinal yapımlarından “Şeref Bey” ve yeniden çekilen “Sihirli Annem” dizilerinin afişleri yayınlanmıştı.

Takipçiler birbiri ardına gelen afişleri görünce çok heyecanlandı. İlk duyurulan proje olan Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven müzikalinin afişi için de herkes gün saymaya başladı. Anlaşılan o ki, afiş için heyecanlanan sadece potansiyel izleyiciler değil!

Cemal Can Canseven'in attığı story

Cemal Can Canseven ve Aleyna Tilki’nin bile afişin nasıl olacağı hakkında henüz bir fikri yok! Canseven de bu durumu bir başka Acun Ilıcalı prodüksiyonu “Kırmızı Oda” dizisine gönderme yaparak söyledi. Herhalde prodüksiyon ekibi platformun en iddialı projelerinden biri için herkesin beğeneceği bir afiş hazırlığı içinde!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz