Sibel Can Yıllar Öncesine Gitti! Tarkan’la Çekilen Bir Karesine “Pazar Quizi” Yaptı

Aleyna

Haberler

21 Aralık 2020

Sibel Can Yıllar Öncesine Gitti! Tarkan’la Çekilen Bir Karesine “Pazar Quizi” Yaptı

90’lı yılların en çok dinlenen sanatçılarından Tarkan ve Sibel Can çok eski dostlar. Bunu zaten biliyoruz. O yıllar bayağı özlenmiş belli ki! Sibel Can takipçilerine tarihin tozlu sayfalarından çıkardığı fotoğrafları gösterirken bir de “Pazar quizi” yaptı. Takipçiler de bu soruları bilmek için adeta can attı! Tarkan ve Sibel Can’a baktığımızda ise gerçekten tanınmayacak haldeler.

Sibel Can Yılbaşı İçin Ekranlara Hazırlanıyor

Pandemi nedeniyle konserlere gidemiyoruz. Ama yılbaşı sayesinde konserler bizim ayağımıza geliyor. Sibel Can da yılbaşı özel programların birinde ekranlarda olacak.

Sibel Hanım’a üç TV kanalından teklif gitmiş. Kendileri en iyi teklifi vereni yani Show TV’yi seçmiş. Yılbaşı gecesi hem sanatçı dostları hem de Sibel Can güzel bir yayına hazırlanıyor. Sibel Can hayranlarına müjde!

Son Şarkısı Bomba Etkisi Yarattı!

Sibel Can son dönemlerde güzel şarkılarıyla sesini duyuruyor. Üst üste çıkardığı şarkılarını hayranlarına sunuyor. Son şarkısı “Bil Diye Söylüyorum” da çok yankı uyandırdı.

Özellikle de klibindeki görüntüleriyle adından çok söz ettirdi Sibel Can! Yüzündeki değişim ve verdiği kilolar da gözlerden kaçmadı. Klibi izleyin yorumu siz yapın.

Geçmişe Gitti Geldi!

Son dönemlerde sanatçıların geçmiş özlemi var belli ki! Herkes geçmişten bazı karelerini paylaşıyor. Sibel Can da kadim dostu Tarkan’la 90’lı yılların sonuna ait bir fotoğraflarını paylaştı.

İlginç bir de konsept yaptı. Storye “Pazar quizi” adını verdiği soru cevap bölümü ekleyerek takipçilerini uyandırdı. Bu fotoğrafta Tarkan da Sibel Can da tanınmayacak kadar gençler.

Sorulardan birincisinde fotoğrafın kaç yılında çekildiği yazıyordu. 1997 yılında çekilmiş 23 yıllık bir fotoğraf! Diğer soru da nerede çekildiğini soruyordu. Onun cevabı da Kral Müzik ödülleriydi. Sanat camiasının oldukça fazla önem verdiği ve hafızalarında her yılın ayrı bir yeri olan Kral Müzik Ödülleri’ni bilmemek olmaz değil mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz