Can Yaman ve Diletta Leotta Çiftinden İtalyan Basınına Cevap! İtalyan Türk Aşkında Yola Devam

Aleyna

Haberler

24 Nisan 2021

Can Yaman ve Diletta Leotta Çiftinden İtalyan Basınına Cevap! İtalyan Türk Aşkında Yola Devam

Can Yaman ve Diletta Leotta aşkı her anlamda hızına devam ediyor. Hızla başlayan birliktelik, hızla yapılan evlilik teklifi ve aynı hızla gelen evet cevabının ardından çiftin ilişkide sona gelip gelmediği konuşulmaya başlamıştı. Birkaç gün önce çiftin ayrılmış olabileceği iddialarına bugün Can Yaman sosyal medya hesabı ile son noktayı koydu. İşte Can Yaman’ın son hamlesi!

İtalya’da Aşk Başkadır

can yaman

Yönetmen Ferzan Özpetek’in projesinde yer alan Can Yaman bir süre önce bu proje için İtalya’ya gitmişti. Bir makarna markasının reklam yüzü olan yakışıklı oyuncu aynı zamanda İtalyan magazininin de gündeminden düşmüyor. Tabii ki bunun en büyük nedenlerinden birisi de İtalyan sevgilisi Diletta Leotta ile olan ilişkisi. Bir süredir İtalyan spor spikeri olan Diletta Leotta ile ilişki yaşayan Can Yaman bu ilişkiyi kısa sürede bir adım daha ileri taşıdı.

Jet Hızıyla Evlilik Teklifi

blank

Ünlü oyuncu Can Yaman hızla başlayan aşklarını bir adım daha ileriye taşıyarak sevgilisi Diletta Leotta’ya romantik bir evlilik teklifi hazırladı. Öncelikle bir uçağın arkasına taktırdığı İtalyanca “Diletta benimle evlenir misin? Seni seviyorum, Can…” yazılı pankartı Roma’da uçurttu. Ama bu teklif karşısında mutluluktan ayakları yerden kesilen Diletta Leotta’yı bir sürpriz daha bekliyordu. Çünkü ünlü oyuncu sevgilisi için 28 bin dolarlık tektaş yüzükle bu teklifini taçlandırarak dudak uçuklatacaktı. Çiftin hızına kimseler yetişemezken evlilik teklifinin ardından bir de aile ziyareti geldi. Ünlü oyuncu sevgilisi Diletta’nın memleketi Katanya’ya giderek annesi Ofelia Castorina ile tanışarak ilişkilerinin resmiyetini bir adım daha ileriye taşıdı.

Derken Ayrılık Söylentilerini Durduran Hesap

Her şey bu kadar hızlı ve yolunda ilerlerken bir anda İtalyan basınında çiftin ayrılık kararı aldıkları konuşulmaya başlandı. Hatta bu beklenmedik ayrılık krizi nedeniyle Can Yaman’ın Türkiye’ye döndüğü ve Instagram hesabını kapattığı da İtalyan basınının üzerine gittiği konular arasındaydı. Ancak bugün Can Yaman Instagram hesabını yeniden açtı. Hatta hesabından sevgilisi Diletta Leotta ile olan fotoğraflarının hiçbirisini silmediği de görülmüş oldu. Can Yaman’ın bu adımı ise ikilinin ilişkilerinin hala devam ediyor olabileceğini düşündürttü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz