Entrika Dolu Yasak Elma’da Yaprak Dökümü! Diziden Ayrılacak Oyuncu Belli Oldu: Şoke Eden Ayrılık!

Aleyna

FOX

24 Nisan 2021

Entrika Dolu Yasak Elma’da Yaprak Dökümü! Diziden Ayrılacak Oyuncu Belli Oldu: Şoke Eden Ayrılık!

Fox’un efsane dizisi Yasak Elma’da geçtiğimiz haftalarda ayrılıklar olacağı konuşuluyordu. Bugün ise diziden hangi oyuncunun ve karakterin ayrılacağı belli oldu. Dizide Cansu karakterine can veren Nilperi Şahinkaya’nın vurularak Yasak Elma’dan ayrılacağını öğrendik!

Nilperi Şahinkaya

2021 dizi sezonunun yavaş yavaş sonlandırmaya başladığımız bugünlerde; ekranlarda yayınlanan dizilerden yeni haberler gelmeye devam ediyor. Birçok dizi final kararıyla adım adım hikayelerini tamamlamaya çalışırken; bazı dizilerde de yaprak dökümü yaşanıyor! Oyuncu kaybeden yapımlardan biri de Yasak Elma oldu.

Nilperi Şahinkaya

Yasak Elma’da Ayrılık Rüzgarları!

4 sezondur aksiyonun ve entrikanın bir an olsun bile azalmadığı dizide geçtiğimiz sezon büyük bir yaprak dökümü yaşanmıştı! Birçok oyuncusunu kaybeden Yasak Elma; tekrardan toparlanmayı bilmiş ve entrika dolu bölümlerine hız kesmeden devam etmişti. 100 küsür bölümdür yayında olan Yasak Elma; seyircilerinin dikkatini üzerinde tutmayı çok iyi biliyor! Ters köşe ve bazen de absürt sahneleriyle özellikle de dram dizilerini geride bırakan Yasak Elma’da ayrılık rüzgarları esmeye başladı.

Yasak Elma

Geçtiğimiz haftalarda dizide ayrılıklar yaşanacağı haberi magazin gündemine bomba gibi düştü! Yasak Elma’dan kimin ya da kimlerin ayrılacağı tartışılırken; dizide Cansu karakterini canlandıran Nilperi Şahinkaya’nın hikaye gereği vurularak Yasak Elma’dan ayrılacağını öğrendik. Bakalım ilerleyen bölümlerde Yasak Elma dizisinde başka ayrılıklar yaşanacak mı? Bekleyip göreceğiz.

Yasak Elma

Nilperi Şahinkaya Erşan Kuneri’ye Transfer Oldu!

Fakat geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz’ın Netflix’te yayınlanacak ilk dizisi “Erşan Kuneri”nin oyuncu kadrosunda Nilperi Şahinkaya’yı görmüştük, bu yüzden güzel oyuncunun Yasak Elma dizisinden ayrılmasına çok da şaşırmadık! Geçtiğimiz aylarda Uraz Kaygılaroğlu da Sefirin Kızı dizisinden Erşan Kuneri kadrosuna dahil olacağı için ayrılmıştı.

Nilperi Şahinkaya

Son dönemde ünlü ve yetenekli simaları etrafına toplayan Cem Yılmaz, oldukça iddialı bir diziyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor! Bir dönemin efsanesi Gora filminden tanıdığımız Erşan Kuneri’de Merve Dizdar, Ezgi Mola, Uraz Kaygılaroğlu, Zafer Algöz, Cem Yılmaz ve Nilperi Şahinkaya gibi önemli isimleri izleyeceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz