Bunu Hiç Tahmin Etmezdik! Esra Erol’un Arabesk Aşkı Başına Dert Açtı! Daha Fazla Beklemeye Sabrı Yok

Aleyna

Haberler

17 Temmuz 2021

Bunu Hiç Tahmin Etmezdik! Esra Erol’un Arabesk Aşkı Başına Dert Açtı! Daha Fazla Beklemeye Sabrı Yok

Ekranların sevilen yüzü Esra Erol her yaptığı ile olay olmaya devam ediyor. Güzel sunucudan son gelen paylaşım ise herkesi çok şaşırttı. Esra Erol’un artık beklemeye sabrı kalmadı.

esra erol

Esra Erol şüphesiz Türkiye’nin en sevilen isimlerinden biri. 1982 doğumlu olan güzel yıldız kariyer yolculuğuna ilk olarak oyunculuk ile başladı. Kalp Gözü, Cennet Mahallesi, Çemberimde Gül Oya gibi dizilerde rol aldıktan sonra sunuculuk yapmaya başlayan Esra Erol’u izdivaç programları ile tanıdık. İlk olarak Flash Tv’de izdivaç programı sunan Erol, sektörde dikkat çekince Star Tv, Atv, Fox Tv gibi ekranlarda da sunuculuk yaptı.

esra erol

Evlilik programlarının yasaklanması ile neredeyse kendi ismi ile özdeşleşen izdivaç programlarını bir kenara bırakan Esra Erol şimdilerde ise bambaşka bir formatla hayranları ile buluşuyor. Atv ekranlarında kayıpları bulan ve gizli gerçekleri açığa çıkaran Esra Erol, senelerdir ekranlarda adeta fırtınalar estiriyor.

Arabesk Aşkı Onu Sabırsızlandırdı

Bildiğiniz gibi ünlü isim yoğun ve yorucu geçen sezonun ardından soluğu tatilde aldı. Eşi Ali Özbir ve oğulları İdris Ali ve Ömer Erol ile deniz ve güneşin tadını çıkaran Esra Erol, sosyal medyadaki paylaşımları ile gündeme bomba gibi düşmeye devam ediyor.

esra erol

Sevilen sunucudan herkesi çok şaşırtan bir paylaşım geldi. Esra Erol AFARA Bir Arabesk Müzikali isimli gösteriyi Instagram hikayesinde paylaştı. O paylaşıma “Sabırsızlıkla bekliyoruz” diye not düşen Esra Erol herkesi çok şaşırttı. Güzel sunucunun arabesk aşkı sosyal medyada olay oldu.

Tatilin Keyfini Çıkarmaya Devam Ediyor

Geçtiğimiz günlerde mayolu pozu ile Instagram’ı ateşe veren Esra Erol tatilin keyfini çıkarmaya devam ediyor. Güzel sunucudan yepyeni bir tatil pozu geldi. Güzelliği ile büyüleyen Esra Erol’un o pozuna ise binlerce yorum ve beğeni geldi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz