Exxen’e Yeni Dizi Geliyor! Yasemin Allen, Bennu Yıldırımlar ve Ceren Moray’lı: “Olağan Şüpheliler”

Aleyna

Haberler

19 Ocak 2021

Exxen’e Yeni Dizi Geliyor! Yasemin Allen, Bennu Yıldırımlar ve Ceren Moray’lı: “Olağan Şüpheliler”

Acun Ilıcalı’nın 900 milyon TL yatırım yaparak kurduğu dijital platform Exxen’e yeni içerikler üretilmeye devam ediyor. 1 Ocak 2021’de seyircilerin karşısına sunulan Exxen’in ilk zamanlarında kullanıcılar teknik sıkıntılardan şikayetçiydi. Ancak, Acun Ilıcalı, teknik sorunları kısa sürede çözdüklerini ve ilk 3 günde 500 bin üye kazandıklarını açıklayarak ekibine ve izleyicilere teşekkür etti.

Olağan Şüpheliler

Hatta, sonraki günlerde Exxen’de bulunan yapımların ilk bölümü TV8’de yayınlandı ve maalesef ki, yapımlar düşük reyting alarak hayal kırıklığına sebep oldu. Fakat, bu olumsuz haberler Acun Ilıcalı’yı yıldırmadı ve yeni bir dizi için çalışmalar çoktan başladı! O dizi ise “Olağan Şüpheliler”

Exxen’e Yeni Dizi: Olağan Şüpheliler!

Bildiğiniz gibi Exxen’de pek çok farklı dizi mevcut ve her hafta da bu dizilerin yeni bölümleri Exxen aboneleriyle buluşuyor. Acun Ilıcalı ise, yeni dizi ve projeler için kolları sıvadı ve güçlü oyuncu kadrosuyla “Olağan Şüpheliler” ortaya çıktı. Dizi, 3 başrol kadın karakter üzerinden devam edecek. Bu isimler ise: Bennu Yıldırımlar, Yasemin Allen ve Ceren Moray olarak açıklandı.

Olağan Şüpheliler

Dizinin konusu ise oldukça ilgi ve dikkat çekici; ev hanımı olan üç arkadaş eşlerini öldürüyor ve sonrasında olaylar gelişiyor. Ocak ayının sonlarına doğru çekimlerine başlanması planlanan dizinin, erkek oyuncu kadrosunun da yakın zamanda açıklanması bekleniyor.

Reynmen ve Berkcan Güven’den Açıklama Geldi!

Exxen’in PR çalışmalarında ünlü fenomenler Reynmen ve Berkcan Güven’i sık sık Acun Ilıcalı’yla beraber görüyorduk. Hatta bir canlı yayında “araba iddiası” bile ortaya atılmıştı. Reynmen ve Berkcan Güven’in programları Exxen’in en izlenen yapımı olursa; Acun Ilıcalı, fenomenlere istedikleri lüks aracı satın alacaktı!

Berkcan Güven, Acun Ilıcalı ve Reynmen

Bu olay, magazin gündemini oldukça meşgul etmişti. Ancak Exxen yayına çıktı, diğer projelerden afiş ve fragmanlar geldi. Bir tek Exxen’in “en iddialı” olan programından bir türlü haber gelmedi. Takipçilerinden gelen baskıya dayanamayan Reynmen ve Berkcan Güven, Instagram canlı yayınında projenin iptal olduğu haberini takipçileriyle paylaştı. Detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz