Seda Sayan Instagram’dan Acun Ilıcalı’nın Aşk Yaşadığı Ayça Çağla Altunkaya’yı Savundu: Yorum Yapmayın Günah

Buket S

Haberler

21 Nisan 2021

Seda Sayan Instagram’dan Acun Ilıcalı’nın Aşk Yaşadığı Ayça Çağla Altunkaya’yı Savundu: Yorum Yapmayın Günah

Medya patronu Acun Ilıcalı’nın aşk hayatı gündemden hiç düşmüyor! Geçtiğimiz günlerde Klas Magazin, Instagram sayfasından Acun Ilıcalı’nın sevgilisinin mesleği ile ilgili paylaşım yaptı, ortalık karıştı!

Acun’un Kendinden 30 Yaş Küçük Sevgilisi!

Kızı Melisa’nın annesi Şeyma Subaşı ile 2017’nin Eylül ayında rüya gibi bir düğünle evlenen Acun Ilıcalı, bir yıl sonra Kasım ayında 9 dakika süren bir dava ile boşanmıştı. Bir hayli tazminat ödeyen Acun, boşanmanın etkilerini en az Şeyma kadar çabuk atlattı.

blank

Kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile yeni bir aşka yelken açan Acun Ilıcalı, yine magazin gündemine damga vurdu.

Yeni Sevgili Mercek Altında

blank

Acun Ilıcalı ile birlikte olmak, magazin gündeminden düşmemek demek! Haliyle her hareketi ve paylaşımı magazin severler tarafından takip edilen Acun-Ayça çifti, zaman zaman göz önünde olmanın zorluklarıyla boğuşuyor.

Mesleği Ortaya Çıktı

blank

Geçtiğimiz günlerde Klas Magazin’in Instagram hesabından yaptığı paylaşım, Acun-Ayça çiftinin takipçileri tarafından ilgi gördü. Ayça Çağla Altunkaya’nın hemşirelik okulundan mezun olduğunu bildiren gönderiye kısa sürede yorumlar yağmaya başladı.

‘Yaşlılıkta Hemşire Lazım Tabi!’

blank

Gönderiye yapılan yorumlar zaman zaman haddini aştı. Ayça’nın hem mesleği hem de ilişkisi ile ilgili esprili bir üslupla yazılan eleştirel yorumlar, Seda Abla’nın da gözüne çarptı. Ayça Çağla Altunkaya’yı yerden yere vuran yorumlara tepki gecikmedi.

Seda Sayan’dan Ayça’ya Destek!

blank

Dobralığı ile bilinen ünlü şarkıcı Seda Sayan, Ayça’ya ablalık yaptı. Ayça’nın mesleği ve ilişkisi ile ilgili yorumlara ‘Çok saygılı, terbiyeli bir kız Ayça Çağla Altunkaya. Tanımadan yorum yapmayın, günah.’ şeklinde cevap veren Seda Sayan, korumacı tavrı ile dikkat çekti.

‘Yorumlar Kıza Değil, Pedofil Acun’a!’

blank

Elbette Seda Sayan’a da Instagram kullanıcılarının cevabı gecikmedi! Takipçiler, ünlü şarkıcının zamanında Hadise ve Şeyma’yı da aynı şekilde savunduğunu öne sürdü. Bir başka kullanıcının ‘Yorumlar kıza değil, pedofil Acun’a’ şeklindeki cevabı ise maksadını aştı.

Acun Ilıcalı – Ayça Altunkaya Çifti Sessiz Kaldı!

blank

Aşklarının tadını çıkaran Ilıcalı-Altunkaya çifti, haberlere ve yorumlara sessiz kaldı. Magazin gündeminden düşmeyen çift, daha çok zorbalıkla karşılaşacak gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz