Türkiye’yi Defterden Sildi! Şeyma Subaşı “Hayalim” Dediği Bali’yi Evi Yapmaya Karar Verdi

Aleyna

Haberler

17 Nisan 2021

Türkiye’yi Defterden Sildi! Şeyma Subaşı “Hayalim” Dediği Bali’yi Evi Yapmaya Karar Verdi

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, “hayalim” dediği Bali tatilinden bir türlü dönemedi. Hatta Türkiye’yi bile defterden silip Bali’de yaşamayı düşünüyor!

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı, 10 sene önce ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’yla yaşadığı aşkla hayatımıza giren bir isim. İkilinin yasak aşkı yıllarca medyaya malzeme oldu. İş resmiyete döküldüğünde de Şeyma Subaşı’nın Instagram paylaşımları magazin gündeminden eksik olmadı. Ünlü ismin Instagram profili neredeyse Acun Ilıcalı’nın programları kadar izlenme alıyordu! Bunun sebebi, Şeyma Subaşı’nın sosyetedeki diğer kadınlar gibi kendini gizlememesiydi. Tam tersine, ne var ne yoksa ortaya döküyordu!

Türkiye’yi Burning Man, Coachella gibi festivallere doyuran Şeyma Subaşı, evinde bile hep parti veriyordu ya da İstanbul gecelerinden eksik olmuyordu. Böyle bir şeyi daha önce görmemiştik! Bizim alışık olduğumuz durum evlenince köşesine çekilip, “Her şeyden önce bir anneyim” pozları vermesiydi. Acun Ilıcalı’dan ayrılınca da durum değişmedi. Herkes onun bittiğini düşünürken o daha da coştu!

Partilere Ara Verdi

Boşandıktan sonra tam gaz partilemeye devam eden Şeyma Subaşı, önce İtalyan DJ Guido Senia’yla aşk yaşadı. Ama kimyaları pek tutmadı! Dört aydır da Mısırlı iş insanı Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşıyor. “Ruh ikizim” ve “doğru insan” dediği sevgilisiyle yaşadığı aşk onu baştan aşağı değiştirdi. Artık gününün yarısı partide, yarısı da meditasyonda geçiyor!

Melisa da Onlarla Birlikte

Şeyma Subaşı’nın yaşadığı ruhsal değişim tatil seçimlerinde de kendisini gösteriyor. Şu ana kadar elinde her türlü imkan olmasına rağmen onu sadece partilerken görüyorduk. Ama meditasyona başlaması onu değişik bir rotaya sürükledi, Bali!

Kızı Melisa ve yakında evleneceği sevgilisiyle Bali’ye giden Şeyma Subaşı, burada partiden partiye koşmuyor. Onun yerine daha sakin ve değişik meditasyon yöntemlerini öğrendiği bir tatil geçiriyor. Belli ki, bu tatil ona çok yaradı. Artık Bali-İbiza-Miami üçgeninde yaşamayı düşünüyor!

Şeyma Subaşı story

Öte yandan, Türkiye’yi defterden sildiği gözden kaçmadı. Belli ki, onun için bu ülke artık sadece şöhretinin asıl kaynağı ve ara sıra uğradığı bir yer. Ama burası olmadan da şöhretini koruyabileceğini sanmıyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz