Mehmet Şef ve Danilo Şeften Sonra Danla Bilic Yine Mutfakta! Bu Seferki Kurbanı Somer Sivrioğlu!

Aleyna

Haberler

17 Aralık 2020

Mehmet Şef ve Danilo Şeften Sonra Danla Bilic Yine Mutfakta! Bu Seferki Kurbanı Somer Sivrioğlu!

En ünlü Youtuber ve Instagram fenomenlerinden Danla Biliç bizi şaşırtmaya devam ediyor! Zenginin malı züğürdün çenesi yorar misali; daha önce oturduğu ev, kullandığı araba ve hatta arkadaşlarına aldığı pahalı hediyelerle bile gündeme gelmişti Danla.

2020 Survivor şampiyonu Cemal Can’la da yakın arkadaş Danla Biliç. Geçtiğimiz hafta bir şampuan markasının dijital yüzü oldu ve yaptığı marka birliği ve çekimlerle de bir hayli konuşuldu! Bugün ise Instagram storysinden paylaştığı mutfak pozlarıyla bizleri oldukça şaşırttı. Hem de yanında Masterchef’in sevilen jürisi Somer Sivrioğlu ve yarışmanın elenen yarışmacılarından, tatlı gurusu Furkan’da vardı!

Yeni İşbirlikleri!

Son zamanlarda Youtube’dan ziyade, Instagram’ı daha aktif kullanan Danla Biliç’in büyük bir takipçi kitlesi var. Tam anlamıyla bir influencer! Gerçekten takipçilerine influence etmeyi çok iyi biliyor.

Danla Biliç

Serenay Sarıkaya’nın marka yüzü olduğu Head & Shoulders’da dijital marka yüzü olan Danla Biliç, bu işbirliğinin açıklanmasının ardından çok konuşuldu! Bazı takipçileri, “Serenay yerine Danla mı?” diye tepki verse de; hem Danla Biliç hem de Head & Shoulders’ın resmi Instagram hesabından defalarca kez Danla’nın markanın dijital yüzü olduğu vurgulandı! Hatta çekimler çoktan başlandı.

Masterchef Danla Biliç!

Danla Biliç, Masterchef yarışmasıyla yakından ilgileniyor! 2019 sezonunun ikincisi olan Alican Sabunsoy ile daha önce Sushi ve Kebap yapıp Youtube kanalında yayınlamıştı Danla Biliç. O dönem bu video, tam 3,3 milyon kez izlenerek; uzun süre trend listesinde zirvede kalmayı başardı:

Keza, daha sonraları Mehmet Şef ile Istakoz yapmaya çalıştıkları bir video daha paylaştı Danla. Bu da 3.6 milyon kez izlendi:

Masterchef’te bir İtalyan şef varken; Youtube kanalına konuk edip pizza yaptırmamak olur mu? Tabii olmaz! Biricik Danilo Zanna’mız ile pizza yaptıkları bir videoyu da geçtiğimiz sene yayınladı Danla:

Sıra Somer Sivrioğlu’nda!

Danla Bilic Story

“Bütün Masterchef jürileriyle video çektim, Somer şefin başı kel mi, neden onunla da video çekmiyorum?” diye düşündüğünü tahmin ettiğimiz Danla, Somer Sivrioğlu’yla da bu sabah çekim yaptı hem de sabah 8’de! Bu arada Somer Şefin saçı gerçekten yok ama konumuz o değil tabii!

Danla Bilic Story

Sadece Somer Şefle değil, Masterchef yarışmasının “Tatlılara fısıldayan adam” olarak nam salan Furkan Yalçın’la da güzel bir tatlı videosu çekmeyi ihmal etmedi Danla! Yakın zamanda güzel tarifler ve eğlenceli videolar bekliyoruz Danla Biliç’ten!

Danla Bilic Story
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz