Melisa Şenolsun’un Sözleri Tuba Büyüküstün’e Gönderme mi? “Birbirimizin değilmeyen yerlerine değiyoruz”

Aleyna

Haberler

17 Aralık 2020

Melisa Şenolsun’un Sözleri Tuba Büyüküstün’e Gönderme mi? “Birbirimizin değilmeyen yerlerine değiyoruz”

Ünlü oyuncu Melisa Şenolsun, bir süredir işletmeci Umut Evirgen’le aşk yaşıyor. Sık sık ilişkisinden bahseden Şenolsun’un bazı sözleri de Evirgen’in eski aşkı Tuba Büyüküstün’e gönderme gibi görünüyor.

Ünlü oyuncu Melisa Şenolsun, geçen yazdan beri işletmeci Umut Evirgen’le aşk yaşıyor. Çift beraber oldukları ortaya çıktığından beri ağır tepkilere maruz kalıyor. Çünkü Umut Evirgen, star oyuncu Tuba Büyüküstün’le üç yıllık bir ilişki yaşadı ve Büyüküstün’den hep “hayatımın kadını” diye bahsediyordu. Bu ilişkinin karantina döneminde bitişinin hemen ardından Evirgen ve Şenolsun aşkı başlayınca taşlamalar da gecikmedi!

Assos’a Taşındılar!

Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen

Umut Evirgen ve Melisa Şenolsun tüm eleştirilere göğüs gerdi ve birbirlerine sarıldı. Çift, Şenolsun’un rol aldığı Netflix dizisi “Atiye”nin çekimleri bitince İstanbul’dan uzaklaşıp Assos’ta beraber yaşamaya başladı. Şenolsun, bu süreci geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda anlattı. Ama bazı sözleri de Tuba Büyüküstün’e gönderme olarak algılandı!

“Yönetmen”-Oyuncu Aşkı!

Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen

Röportajın ilginç noktalarından birisi de İstanbul gece hayatının en popüler mekanlarını işleten Umut Evirgen’den sadece “yönetmen” olarak bahsedilmesi. Bir kısa film çeken ve uzun metrajlı filmi için hazırlanan Evirgen için bu sıfat biraz iddialı görünüyor! Melisa Şenolsun, “Biriniz yönetmen, biriniz oyuncu. Evdeki ortam nasıl” sorusuna şöyle cevap veriyor: “Birbirimizi pozitif anlamda çok zorluyoruz. Zorladıkça üretim daha da derinleşiyor. Birbirimizin değilmeyen yerlerine değiyoruz. Faydalı olup birbirimize iyi geliyoruz.

Birbirlerine iyi geldiklerini ve daha önce yaşamadıkları şeyleri yaşattıklarını anlatan Şenolsun’un bu sözleri Tuba Büyüküstün’ü hedef alıyor gibi görünüyor. Çünkü Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen ilişkisinin inişli çıkışlı olduğu, Evirgen’in bazı şeyleri alttan almak zorunda kaldığı sık sık dile getiriliyordu. Bakalım Assos’taki mutlu mesut ve sanat dolu yuvadan ne gibi yeni işler çıkacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz