Aslı Enver’den Melisa Sözen’e Şakayla Karışık Tepki: “Al sana terlik!”

Aleyna

Haberler

17 Aralık 2020

Aslı Enver’den Melisa Sözen’e Şakayla Karışık Tepki: “Al sana terlik!”

Melisa Sözen katıldığı bir YouTube programında yakın arkadaşı Aslı Enver’in lisedeyken ona neler yaptığını anlatınca ortalık karıştı! Aslı Enver’den şakayla karışık bir yorum geldi.

Ünlü oyuncu Melisa Sözen, bu sezon “Kırmızı Oda” dizisinde oynadığı Alya karakteriyle ortalığı yaktı geçti! Kariyerinde yeni bir zirveye çıkan oyuncunun yeni projeleri ve özel hayatı çok merak edilmeye başlandı. 15 yıldır başrollerde izlememize rağmen hakkında pek bir şey bilmediğimiz ve medyaya mesafeli duran Sözen, Alya’dan sonra daha sık röportaj vermeye başladı.

Melisa Sözen ve İbrahim Selim

Yakın arkadaşı İbrahim Selim’in YouTube showuna katılan Melisa Sözen, aralarındaki samimiyetin de etkisiyle programın en eğlenceli bölümlerinden birine imza attı. Çoğunlukla hüzünlü rollerin kadını olarak izlediğimiz ve röportajlardaki çekingen halleriyle bilinen Sözen, programı ele geçirdi desek yeridir!

Aslı Enver’le Atıştılar!

Aslı Enver ve Melisa Sözen

Melisa Sözen samimi tavırlarıyla eteğindeki tüm taşları döktü! Bu durumdan Sözen’in yakın arkadaşı ve ünlü oyuncu Aslı Enver de nasibini aldı. Aslı Enver de birkaç hafta önce aynı programa konuk oldu ve “O mu Bu mu” bölümünde Sözen’i iki dakikada sattı. Bu durum üzerine, Sözen Instagram’dan arkadaşına esprili bir dille taş attı.

“Exorcist” Aslı Enver!

Melisa Sözen ve Aslı Enver

Durum böyle olunca Melisa Sözen de programda Aslı Enver’in “yaptıklarından” bahsetmeden geçmedi. Lisedeyken Enver’in “güdümlü anne terliğinden” çok çektiğini söyleyen Sözen’in anlattıkları izleyenleri çok güldürdü.

Anladık ki Aslı Enver, ergenken de ergenlere tahammül etmekte zorlanan insanlardanmış! “Exorcist” gibi dönerek Sözen’i korkutan ve sakinleştiren Enver’in o halini görmeyi çok isterdik doğrusu. Enver, bu anları Instagram hesabından paylaşarak dedikodusunu yaptığı için Sözen’e yeni bir terlik atacağı imasında da bulundu!

Melisa Sözen ve Aslı Enver

Şaka bir yana, hasetlik ve ikiyüzlülükten geçilmeyen bu camiada liseden beri dostluğunu sürdürmeyi başaran iki yıldız isimle karşılaşmak mutluluk verici! Umarız, araları hiçbir zaman bozulmaz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz