Sonunda Bu da Oldu! Demet Akalın’dan Demet Şener’le Barışma Sinyali Geldi

Aleyna

Haberler

17 Aralık 2020

Sonunda Bu da Oldu! Demet Akalın’dan Demet Şener’le Barışma Sinyali Geldi

Ünlü şarkıcı Demet Akalın sunduğu sabah programında ebedi düşmanı Demet Şener’den bahsetti. Bu olay “Yoksa ikili barışıyor mu” sorusunu akıllara getirdi.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın kavgalı olduğu ya da polemiğe girmediği bir ünlü isim varsa da biz bilmiyoruz! Ama kavgalı olduğu isimlerden en çok akılda kalanı kuşkusuz eski manken Demet Şener. Zamanında Demet Akalın’a hayatının kazığını atan Demet Şener, bir bakıma Demet Akalın’ın bugünlere gelmesini ve pop kraliçesi olmasını sağlayan olayların fitilini de ateşledi. Peki ikilinin arasında neler oldu?

Davetiyeler Bile Basıldı!

Demet Akalın ve İbrahim Kutluay

Demet Akalın ve eski basketbolcu İbrahim Kutluay yıllar önce 4 sene süren bir aşk yaşadı. Demet Akalın bu süreçte yeni başladığı müzik kariyerinde geri planda kaldı ve mankenliği de askıya aldı. İbrahim Kutluay da “Demet’ten asla vazgeçmem” açıklamalarıyla sık sık gündemdeydi. İkilinin büyük aşkı evlilikle taçlandıracağı konuşulurken ayrılık haberi geldi!

Demet Akalın ve İbrahim Kutluay

Demet Akalın o dönem yaptığı açıklamalarda “Davetiyeler bile basıldı, her şey hazırdı ama İbrahim sürekli erteledi. Bu birden çok olunca artık dayanamadım ve ilişkiyi bitirdim” dedi. Kutluay’ın evlilik ısrarı karşısında böyle davrandığı sanılsa da altından bambaşka bir şey çıktı!

Demet Şener’le El Ele!

Demet Şener ve İbrahim Kutluay

Ayrılıktan kısa süre sonra İbrahim Kutluay ve Demet Şener el ele ortaya çıktı! Şener, mankenlik kariyerini zirvede bırakıp o dönem Yunanistan’a transfer olan Kutluay’ın peşinden gitti. Çift 2005 yılında nikah masasına oturdu. Bu ilişkinin temelinin aslında Demet Akalın ve İbrahim Kutluay’ın mutlu günlerinde atıldığı öğrenildi. Böylece Demet Akalın’ın o dönem “Bir adaşım var çok kötü döveceğim” açıklamalarının sebebi de ortaya çıktı.

Pop Kraliçesi Demet!

Demet Akalın fotoğrafı

Demet Akalın bu olayın ardından intiharın eşiğine geldiğini yıllar sonra itiraf etti. Yaşamayı seçen Akalın, Kutluay için savsakladığı işine sarıldı ve “Unuttum” albümüyle müzikteki iddiasını kanıtladı. Artarda gelen albümler ve 2006’daki “Affedersin” şarkısı onu Türkçe popun zirvesine taşıdı. Bir bakıma Demet Akalın’ı bu evlilikten Allah kurtarmış bile diyebiliriz!

Olaylı Boşanma!

Demet Akalın

İbrahim Kutluay, eşi Demet Şener’i de aldattı. Epey çekişmeli ve olay yaratan bir boşanma süreci geçiren çift, 2018 yıllarında yollarını ayırdı. Kavgalı olduğu isimler kadar hemen yelkenleri suya indirmesiyle de meşhur olan Demet Akalın’ın Şener’le de barışmasını isteyenler çok oldu. Ama Demet Akalın’ın cevabı netti: “Hanımefendyle geçmişde bir arkdşlığım yokki!”

İlk Kez Andı!

demet akalın fotoğrafı

Demet Akalın, bir dönem küs olduğu ama sonra barıştığı isimlerden Alişan’la “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programını sunuyor. Programa bugün konuk olan Günel Zeynalova’nın değişimi hakkında yapılan yorumlarda seyircileri şaşırtan bir detay vardı!

Demet Akalın, laf sokarken bile adını anmadığı Demet Şener’den bahsetti! Bu durum “Acaba Demet Şener’e zeytin dalı mı uzatıyor” sorusunu akla getirdi. Siz ne dersiniz, ikiliyi kameralar karşısında görmemiz yakın mıdır?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz