Seda Sayan, Kaan Yıldırım ve Burak Özçivit’ten Çok Anlamlı Bir Hareket Geldi: “Büyük Küçük Farketmezsizin…”

Aleyna

Haberler

17 Aralık 2020

Seda Sayan, Kaan Yıldırım ve Burak Özçivit’ten Çok Anlamlı Bir Hareket Geldi: “Büyük Küçük Farketmezsizin…”

Sosyal medyanın ağına atılan en ufak bir taş bile büyük bir dalgaya sebebiyet verebiliyor. “Kelebek Etkisi” denilen şey, tam olarak sosyal medya akımları diyebiliriz! Bir kişinin rastgele başlattığı bir akım, bambaşka bir şeye dönüşüp; dünyanın öbür ucundaki birini etkileyebiliyor.

Gerçi sosyal medya akımları deyince aklımıza, tuvalet kağıdı sektirme gibi pek de bir amacı olmayan sadece eğlendiğimiz akımlar geliyor. Ancak, bu aralar ünlü simalar arasında olan bir akım var ki, pek çok kişiye fayda sağlıyor! O da, her ünlünün doğum gününde seçtiği bir vakıf ya da derneğe bağış kampanyası!

Sevilen ve ünlü olan kişiler, takipçilerinden doğum günleri için; seçtikleri bir derneğe bağış yapmalarını istiyorlar. Derneklerle anlaşan ünlülerin doğum gününe özel bir sayfa açılıyor ve oradan takipçileri diledikleri miktarda bağış yapabiliyorlar!

Akımın Öncüsü Afra Saraçoğlu!

İlk olarak bu akımı başlatan kişi, sevilen güzel oyuncu Afra Saraçoğlu oldu! 30 Kasım’da paylaştığı gönderiyle doğum gününde hediye yerine, “Tohumotizm” vakfına bağış isteyen Afra, pek çok kişinin bağış yapmasına ve otizmli çocukların eğitim almasına vesile oldu!

Burak Özçivit’te Duyarsız Kalmadı!

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’te bu güzel akıma destek oldu ve “Türk Kanser Derneği” adına doğum gününde bağış istedi! 24’te Aralık’ta doğum gününü kutlayacak olan Burak Özçivit adına bir bağış sayfası açıldı. Bu sayfayı da Instagram hesabının story kısmında paylaşarak; takipçilerinden bağış talebinde bulundu:

Burak Özçivit story

Seda Sayan’dan HAÇİKO’ya Destek!

31 Aralık’ta doğum gününü kutlayacak olan Seda Sayan’da doğum günü hediyesi olarak takipçilerinden ve arkadaşlarından HAÇİKO’ya destek vermelerini istedi! HAÇİKO (Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği) derneğine yardım istediğini şu sözlerle dile getirdi: “Hayatım boyunca ne kadar çok ve gönülden verirsem, paylaşırsam o kadar çok kazandığıma inandım ve bunu yaşayarak gördüm. Bu kez elimi sokak hayvanlarına uzatmak istiyorum”

Kaan Yıldırım’da Akıma Katıldı!

Hadise ile ayrılan yetenekli oyuncu Kaan Yıldırım’da, doğum günü 24 Aralık için takipçilerinden bağış istedi!

Bütün ünlülere, destekleri ve duyarlılıkları için teşekkür ediyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz