Mesut Özil’in Eşi Amine Özil’den Kızı Eda’yla İçinizi Eritecek Yeni Paylaşımlar Geldi: “Dünyam!”

Aleyna

Haberler

10 Mart 2021

Mesut Özil’in Eşi Amine Özil’den Kızı Eda’yla İçinizi Eritecek Yeni Paylaşımlar Geldi: “Dünyam!”

Fenerbahçe’nin çok konuşulan transferi Mesut Özil, Türkiye’de oldukça coşkuyla karşılandı. Hatta Mesut Özil, eşi Amine Özil ve kızları Eda’nın Türkiye’ye gelen uçağını binlerce kişi telefon üzerinden takip etti. Ha geldi ha gelecek derken; sonunda Mesut Özil’in transferi gerçekleşti ve Fenerbahçe taraflarları rahat bir nefes aldı.

Amine Özil ve Mesut Özil

Özil Ailesi Türkiye’de!

Son birkaç aydır Türkiye’de olan Mesut Özil ve Amine Özil, yeni hayatlarına alışmaya çalışıyor. Uzun yıllardır hem Mesut Özil hem de Amine Özil, hayatlarına yurt dışında devam ediyordu. İngiltere’den Türkiye’ye dönüş yapan çiftimiz, bugünlerde Üsküdar’da özel yaptırdıkları villada yaşıyorlar.

Özil ailesinin Üsküdar’ı seçme sebebiyse, Fenerbahçe tesislerine yakın olması. Aynı zamanda birçok ünlü simayla komşu olan Mesut Özil ve Amine Özil çifti; magazin gündeminin de yakından takip ettiği isimlerden biri. Eee tabii biri dünyanın en iyi klüplerinde top koşturmuş bir futbolcu, diğeri ise 2014 Türkiye Güzeli! Böyle bir çift takip edilmez mi?

Magazinin Yeni Odağı!

Sık sık Instagram paylaşımlarıyla takipçilerini kendilerinden mahrum etmeyen güzelimiz Amine Özil, bugün kızı Eda’yla paylaştığı bir fotoğrafla herkesin kalbini eritti! 2019 yılında nikah masasına oturan Mesut Özil ve Amine Özil, 2020 yılında ilk çocukları Eda’yı kucaklarına alarak mutluluklarını ikiye katladı. 3 kişilik çekirdek bir aile olarak çok sevdiğimiz Özil ailesinden Instagram paylaşımları gelmeye devam ediyor.

Türkiye’ye döndükten sonra bol bol dini paylaşımlar yapmaya başlayan Mesut Özil’in; maçlarda İstiklal Marşına katılmaması sosyal medyada bir hayli tepki çekmesine sebep oldu. Özellikle Twitter’dan linçlenmeye başlayan Mesut Özil, bu konu hakkında bir yorum yapmadı.

blank

Bugün ise Mesut Özil’in eşi 2014 Türkiye Güzeli Amine Özil’den; kızı Eda’yla birlikte sevimli bir poz geldi! Instagram hesabından kızıyla beraber bir fotoğrafını paylaşan Amine Özil “Dünyam!” açıklamasıyla Eda’ya olan sevgisini haykırdı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz