En Son Mucize Doktor’da İzlediğimiz Yasemin Özilhan Formunun Sırrını Açıkladı: İlik Suyuyla Diyet Yapmış

Aleyna

Haberler

10 Mart 2021

En Son Mucize Doktor’da İzlediğimiz Yasemin Özilhan Formunun Sırrını Açıkladı: İlik Suyuyla Diyet Yapmış

İki çocuk annesi olmasına rağmen fit görünümüyle dikkat çeken Yasemin Özilhan, güzellik sırrını açıkladı. Hollywood yıldızlarının izinden giden güzel yıldız, fit vücudunu ilik suyu detoksuna borçluymuş.

yasemin özilhan-form

Yasemin Özilhan’ın kusursuz güzelliği ve fit vücudu sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. İki çocuk annesi oyuncunun, formunu nasıl koruduğu ünlü isim hakkında en merak edilen konulardan biri.

yasemin özilhan-form

Hollywood yıldızlarının izinden giden Yasemin Özilhan, bahar öncesi 21 günlük ilik suyu detoksu yapmaya başladı. Kendall Jenner ve ablası Kylie Jenner’ın sık sık yaptığı bu diyet, meğerse sosyetik güzel Yasemin Özilhan’ın formunun da sırrıymış.

Akşam 18.00’dan Sonra Hiçbir Şey Yemiyormuş

Naturopati üzerinde yoğunlaşmış doktor Kellyann Petrucci’nin geliştirdiği programı uygulayan Yasemin Özilhan, ilk 5 gün düşük karbonhidratlı paleo tarzı besleniyor.

yasemin özilhan-form

21 gün boyunca rafine şeker, süt ve süt ürünleri, tahıllar ve kurubaklagillerden uzak duran ünlü güzel, ağırlıklı olarak et tüketiyor. Etin yanında genellikle brokoli gibi nişasta içermeyen sebzeler, yumurta ve kemik suyu tüketen Özilhan, kemik suyu içmeyi ihmal etmiyor.

yasemin özilhan-form

Sosyetik güzelin bir diğer dikkat ettiği şey ise akşam saat 18.00’dan sonra bir şey yememek. Yıllardır formuna özen gösteren Yasemin Özilhan, günlük beslenme rutinini ise şöyle anlatmıştı: “Her sabah 4-5 gibi kalkarım ve 4-5 kaşık çikolata yerim. Gün içinde iki öğün yemek yiyorum.”

Doktor Dizilerinin Vazgeçilmez Güzeli

Doktorlar dizisinin başrol oyuncusu Yasemin Özilhan, hayat verdiği Ela karakteri ile Türkiye’nin gönlünde adeta taht kurmuştu. Evlendikten sonra oyunculuğu bırakan güzel isim, başka bir doktor dizisiyle 10 yıl sonra tekrar ekranlara döndü.

yasemin özilhan-form

Fox’un fenomen dizisi Mucize Doktor’a konuk oyuncu olarak gelen ünlü isim, sevenlerini oldukça heyecanlandırdı. Özilhan, “Oyunculuğu özlediniz mi?” sorusuna “Özlem oluyor. Kaç yılımı harcadığım işimi özlüyorum tabii. O tempoyu, arkadaş çevremi özlüyorum ama şu an evdeki mutluluğumu hiçbir şeye değişmem.” diye cevap verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz