Dedikodu Kazanı: Necati Şaşmaz’ın Ödeyeceği Nafaka, Seren Serengil’den Gülben Ergen Hamlesi, Alişan ve Eliz!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

17 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: Necati Şaşmaz’ın Ödeyeceği Nafaka, Seren Serengil’den Gülben Ergen Hamlesi, Alişan ve Eliz!

Dedikodu kazanını bugün de kaynatmaya başladık! Bakalım 17 Mayıs Pazartesi günü magazin dünyasında neler yaşanmış?

1. Seren Serengil’den Şaşırtan Gülben Ergen Hamlesi!

Seren Serengil her fırsatta gömmekten geri durmadığı hasımı Gülben Ergen’in tweetini paylaşan bir magazin sayfasına like atınca ortalık karıştı. Birçok kişi Seren Serengil’in “yanlışlıkla” fotoğrafı beğendiğini iddia ederken; bazı kişiler güzel yorumcunun bu hareketini “zeytin dalı” olarak yorumladı. Bu arada detaylar için:

2. Demet Akalın Bu Sefer de Aşıya İsyan Etti!

blank

Güzel şarkıcı Demet Akalın bugün de Koronavirüs kısıtlamalarından sonra hala ülkedeki aşı oranının %13 olmasına veryansın etti; “Mayıs’a kadar ülkenin %60’ı aşınalacak derken bu oran %13’te kalmış. Sınır dışı tüm Müslüman kardeşlerimizi aşıladıysak artık bizi de bir aşılasak mı? Kaldıysa şırıngada bir damla falan, rica etsek!” Bu arada detaylar için:

3. Haftaya Eliz’in Tatlılığı İle Başladık!

Ünlü şarkıcı ve sunucu Alişan’ın küçük kızı Eliz, bu aralar Instagram’ın sevilen maskotların biri haline geldi! Doğduğu günden beri pek çok kişi tarafından ilgiyle takip edilen Eliz, bugün babasını işe uğurladı. Alişan, Pazartesi sendromunu kızı Eliz’le yenmeye çalışıyor. Maşallah sana tatlı bebek! Bu arada detaylar için:

4. Necati Şaşmaz Boşandı!

blank

Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz, bugün eşi Nagehan Kaşıkçı’dan boşandı! Geçtiğimiz dönemlerde aralarında yaşanan şiddetli tartışmalar sonucunda ayrılık kararı alan çiftimiz bugün tek celsede boşandı. Birbirlerinden tazminat talepleri olan Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaşıkçı’nın tazminat talepleri mahkeme tarafından reddedilirken; ünlü oyuncunun 2 çocuğu için Nagehan Kaşıkçı’ya toplamda 16 bin TL nafaka ödemesine karar verildi! Bu arada detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz