Olmazsa Olmazı Buymuş! Sen Çal Kapımı’nın Eda’sı Hande Erçel O Olmadan Sete Çıkmıyor

Aleyna

Haberler

30 Haziran 2021

Olmazsa Olmazı Buymuş! Sen Çal Kapımı’nın Eda’sı Hande Erçel O Olmadan Sete Çıkmıyor

Ünlü oyuncu Hande Erçel, şu sıralar “Sen Çal Kapımı” dizisinin Eda’sı olarak hayranlarını mest ediyor. Set ekibinin de gözdesi olan oyuncu, son paylaşımıyla ilginç bir set kuralını da ortaya koydu.

Hande Erçel

Hande Erçel, son dönemin en gözde oyuncuları arasında yer alıyor. Figürandan hallice rollerle başladığı oyunculuk kariyerinde kısa sürede parlayan ünlü oyuncu, büyük bir hayran kitlesine ve ödüllere kavuştu. Buna rağmen, her zaman ona karşı büyük bir öfke duyan insanlar da vardı! Oyunculuğu ve fiziği yüzünden sosyal medyada yerden yere vurulan Hande Erçel’in projeleri de rating kurbanı olmaya başlayınca hayli zorlu bir döneme girdi. Ünlü oyuncuyu bu zor durumdan çıkaran dizi ise “Sen Çal Kapımı” oldu.

Kerem Bürsin Hande Erçel

Başrolü Kerem Bürsin’le paylaştığı “Sen Çal Kapımı” dizisi, Hande Erçel’in rating konusundaki makus talihini yenmesini sağladı. Özellikle sosyal medyada inanılmaz bir destek gören ünlü oyuncu, Instagram’da en çok takip edilen Türk oyuncu oldu. Üst üste reklam anlaşmaları imzalayan Hande Erçel, İspanya ve İtalya gibi ülkelerde de tanınan bir oyuncu olmaya başladı. Ne şanslı ki, aşkı da bu dizide buldu! Partneri Kerem Bürsin’le aşk yaşamaya başlayan Hande Erçel, kötü günleri geride bırakmayı başardı.

Set Ekibinin de Gözdesi

Hande Erçel

“Sen Çal Kapımı” setinin en sevilen oyuncuları arasında olan Hande Erçel, kamera arkası ekibiyle de kanka oldu. Her fırsatta onların işlerini de üstlenen ünlü oyuncu, son paylaşımıyla ilginç bir kuralını da ortaya koydu.

Hande Erçel’in yine kamera arkasındaki işlere soyunduğu anları çeken bir set görevlisi, “Şaryo olmadan asla sahneye hazırlanamaz” dedi. Bu sayede, Hande Erçel’in bir set kuralını daha öğrenmiş olduk, ne kadar uyumlu ve kapristen uzak bir oyuncu olduğunu da!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz