Murat Dalkılıç’ı Bu Kez Menajerimi Ara’da Göreceğiz! Dizinin Konuk Oyuncusu Bu Hafta Murat Oluyor!

Aleyna

Haberler

30 Kasım 2020

Murat Dalkılıç’ı Bu Kez Menajerimi Ara’da Göreceğiz! Dizinin Konuk Oyuncusu Bu Hafta Murat Oluyor!

Son zamanların fenomen dizisi Menajerimi Ara’yı takip ediyor musunuz? Eğer etmiyorsanız hızlı bir şekilde takibe alın derim. Çünkü farklı bir konuyla izleyiciye sunuluyor.

Dizi bir menajerlik ajansında geçiyor. Her bölümde Türkiye’nin ünlü oyuncuları konuk ediliyor. Bu oyuncular kendi karakterleriyle dizide oynuyor. Oyuncular ve onların menajerlik ilişkilerine vurgu yapan dizinin her bölümü hayranlıkla izleniyor. Bir de dizide sevdiğiniz bir ünlü konuk edilirse tadından yenmez.

Geçen bölümde İrem Derici konuk oyuncu olmuştu. Herkes diziyi izlerken gülmekten kırılmıştı. İrem Hanım’ın dobra konuşmaları ve oyunculuğu izleyenleri büyülemişti. Yeni bölümde ise sürpriz bir isim geliyor. Kim diye soracak olursanız, tabii ki Murat Dalkılıç.

Murat Dalkılıç’ın Muzipliği

Murat Dalkılıç’ı Sinan Akçıl ile yaptığı dünkü düetle hatırlarsınız. Sinan Akçıl piyano çalarken en sevdiğim şarkıyı söyleyeceğim diyerek söze başlamıştı. Ama sanki bu ses Sinan’ın sesi değildi. Bir de ses bir yerden tanıdık geliyor dedik ve sonra işin gerçeğini öğrendik.

@muratdalkilic

Tadı sevdanın…

♬ orijinal ses – MuratDalkilic

Meğer Sinan Akçıl piyano çalarken playback yapıyormuş. Arkadan şarkıyı söyleyen de Murat Dalkılıç’mış. Ünlü şarkıcılar bu şekilde muziplik yaparak kendi aralarında eğlenmişti. Tabii ki Murat Dalkılıç bu görüntüleri Tiktok’ta ve Instagram’da paylaşmayı ihmal etmedi. Hayranlarını da güldürmek istiyordu belli ki.

Şimdi İse Menajerimi Ara’da

Murat Dalkılıç bu eğlenceli storylerinden sonra bu sabah bir story daha paylaştı. Storyde, ünlü şarkıcının arabasının koltuğunda Menajerimi Ara dizisinin senaryosu vardı. Senaryo metnini yakınlaştırıp sevenlerine gösterdi. Şarkıcı, “Bu bölümü sakın kaçırmayın çünkü bu bölümde ben varım” diyordu belli ki.

Menajerimi Ara dizisinin sıkı takipçileri ve Murat Dalkılıç’ın hayranları bu haberi duyunca havalara uçacak. Sevgili hayranlar ve takipçiler pazar akşamları saatler 20:00’ı gösterdiğine Star TV ekranlarında menajerimi ara dizisini izleyebilirsiniz.

Setten de fotoğraflar gelmeye başladı. Murat Dalkılıç Instagram hesabından bir story paylaştı. Storyde Barış Falay’la birlikte settelerdi. Dizinin bu haftaki bölümünü heyecanla bekliyor olacağız.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz