Eltilerin Savaşı Tektaş Ailesi Versiyonu: Buse Varol’dan Elti Paylaşımı Geldi: “Kim Demiş…”

Aleyna

Haberler

28 Mart 2021

Eltilerin Savaşı Tektaş Ailesi Versiyonu: Buse Varol’dan Elti Paylaşımı Geldi: “Kim Demiş…”

Buse Varol ve Alişan, Instagram’ın en sevilen çiftlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor! Her gün Tektaş ailesinden eğlenceli görüntüler görmeye çok alıştık. Alişan ya da Buse Varol ikilisinden biri Instagram’da aktif değilse resmen eksikliğini hissediyoruz! Özellikle de Eliz dünyaya geldikten sonra Alişan ve Buse Varol beraber zaman geçiremiyor olsa da; bugün Tektaş ailesinde mangal keyfi vardı!

Buse Varol ve Alişan

Doğum Gününde Hem Çok Şık ve Hem de Çok Fitti!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Alişan’ın güzel eşi Buse Varol’un doğum günüydü. 32. yaş gününü ailesi ve yakın arkadaşlarıyla Arnavutköy’de bir balıkçıda kutlayan Buse Varol’un şıklığı ve fitliği hepimizin gözünü şenlendirdi! Geçtiğimiz ay Eliz’i kucağına alan Buse Varol, kısa zaman içinde hamilelik kilolarından kurtulmuş ve lohusalıktan da çıkmış!

Alişan, Buse Varol, Burak ve Eliz

Doğum günü için siyah bir elbise tercih eden güzel oyuncunun makyajı ve saçlarıyla birlikte güzelliği hepimizi büyüledi. Alişan yıllarca “müzmin bekar” lakabını taşıdı fakat en sonunda turnayı gerçekten de gözünden vurdu! Birbirlerine ilk gün gibi aşık olan çiftimiz, doğum günü pastasını da beraber üflemeyi ihmal etmedi.

Buse Varol ve Alişan

Eltilerin Savaşı Tektaş Ailesi Versiyonu!

Mekan çıkışı kameralara yakalanan Alişan ve Buse Varol, yaz aylarında beraber kamera karşısına geçeceklerini söyledi! Bir dizi setinde tanışıp aşık olan çiftimiz, yaz ayında tekrar aynı sete girmeye hazırlanıyormuş. Henüz daha bir anlaşmaya varılmamış olsa da; Alişan’ın bu haberine oldukça sevindik!

blank

Bugün ise Tektaş çifti, ailecek mangal yaptılar! Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın evine misafir olan çiftimiz hem eğlendi hem de Instagram’da eğlenceli görüntüler paylaştı. Selçuk Tektaş’ın eşi Merve Tektaş’la iyi anlaşan Buse Varol; eltisiyle birlikte fotoğraf paylaşırken “Kim demiş elti gemisi yürümez diye?” notunu yazmayı da ihmal etmedi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz