Ne Yapsa Yaranamıyor! Masumlar Apartmanı’nın Yıldızı Birkan Sokullu Ezgi Mola’nın Gazabından Kaçamadı

Aleyna

Haberler

16 Haziran 2021

Ne Yapsa Yaranamıyor! Masumlar Apartmanı’nın Yıldızı Birkan Sokullu Ezgi Mola’nın Gazabından Kaçamadı

Sevilen dizi “Masumlar Apartmanı”nın yıldızı Birkan Sokullu, sezon finalinin ardından sevgilisi Eda Gürkaynak’la birlikte tatile çıktı. Bol bol tatil paylaşımı yapan Sokullu, arkadaşlarının dilinden kurtulamadı.

Birkan Sokullu

Ünlü oyuncu Birkan Sokullu, 10 yılı aşkın bir süredir ekranlarda gördüğümüz biri. Ancak kariyerindeki en büyük çıkışını 2016 yılının fenomen dizisi “Hayat Şarkısı” sayesinde yaptı. Sonraki süreçte başrollerden inmeyen oyuncu, gerek dijital platformların gerek ekrandaki en kaliteli dizilerin aranan yüzü oldu. Yaklaşık 5-6 yıldır hangi kaliteli işe baksak Birkan Sokullu’yu görür olduk! Son numarasını ise bu sezonun en sıra dışı işi “Masumlar Apartmanı” ile yaptı.

Ekranlardaki psikoloji temalı dizilerin öncüsü olan “Masumlar Apartmanı”, her biri ayrı psikolojik hastalıklara sahip kardeşlerin öyküsünü anlatıyor. Dizinin en “normali” gibi görünen, sonradan psikopat olduğu anlaşılan Han’ını ise Birkan Sokullu canlandırıyor. Özellikle de gerilim sahnelerindeki etkileyici performansı izleyicileri ekran başına kilitliyor. Sezon finalindeki oyunculuğuyla diziyi sürükleyen Birkan Sokullu, yoğun bir sezonun yükünü ise kız arkadaşıyla birlikte atmayı tercih ediyor.

Arkadaşlarının Diline Düştü

Birkan Sokullu, dizi ara verir vermez uzun zamandır birlikte olduğu Eda Gürkaynak’la tatile çıktı. Normalde, bir sosyal medya hesabı yokmuş gibi davranan ve hiç paylaşım yapmayan oyuncu, tatile çıktığından beri çeşit çeşit fotoğraflar paylaşarak herkesi şaşırttı. Son olarak, yakın arkadaşı Melikşah Altuntaş’ın bir teknede çektiği fotoğrafını paylaşan oyuncu, arkadaşlarının ve hayranlarının gazabından kurtulamadı.

Birkan Sokullu

Melikşah Altuntaş, “Bu hesabı bu hafta harekete boğuyoruz arkadaşlar, yüriyin!” diyerek herkesi güldürse de, ortamda daha komik biri de vardı. “Masumlar Apartmanı”nın Safiye’si Ezgi Mola, rol arkadaşının diğer tatil paylaşımları gibi bu fotoğrafı da yorumladı: “Valla Birkancım, senin tekneye ihtiyacın varmış ya.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz