Dizi Bittikten Sonra Ortalık Fena Karışmıştı! Ebru Şahin’den Şaşırtan Hercai Paylaşımı

Aleyna

Haberler

16 Haziran 2021

Dizi Bittikten Sonra Ortalık Fena Karışmıştı! Ebru Şahin’den Şaşırtan Hercai Paylaşımı

ATV’nin 3 sezon süren ve fırtınalar estiren dizisi “Hercai”, geçtiğimiz nisan ayında olaylı bir şekilde final yaptı. Yine de, başrol oyuncusu Ebru Şahin diziyi anmaktan vazgeçmiyor!

Hercai

ATV’nin ilgiyle izlenen dizisi “Hercai”, daha ilk bölümüyle rating listelerinde ve sosyal medyada fırtınalar estirmeye başladı. Açıkçası, kimse dizinin ilk andan itibaren bu kadar başarılı olmasını beklemiyordu! Çekim mekanı olan Mardin’in büyüsü, senaryo ve oyuncular sayesinde dizi üç sezon boyunca büyük bir başarıyla devam etti. Son sezonunda biraz gözden düşse de, dizinin biteceğini duyunca ATV Ana Haber ve Müge Anlı’nın hattını kilitleyecek kadar gözü dönen bir hayran kitlesi vardı!

Akın Akınözü

Ancak “Hercai” hayranlarının hamleleri bir işe yaramadı ve dizi geçtiğimiz nisan ayında son buldu. Dizinin final bölümünden daha çok ses getiren olaysa, başrol oyuncusu Akın Akınözü’yle ilgili iddialardı. Söylenenlere göre, Akın Akınözü son bölüm çekimlerine geç geldi ve büyük gerginlik yaşandı. Bu da yetmezmiş gibi karavanı dağıtıp yapım koordinatörünün üzerine yürüdüğü söylendi! Her ne kadar Akın Akınözü mağdur olanın kendisi olduğunu söylese de, yapım şirketi bu olayların fazlası var eksiği yok dercesine bir açıklama yaptı!

Dizinin diğer başrol oyuncusu Ebru Şahin de dizi biter bitmez Akın Akınözü’nü sosyal medya hesaplarından takip etmeyi bıraktı ve tavrını ortaya koydu. Çok geçmeden de yeni sezonun en iddialı dizilerinden “Destan”ın başrolü için anlaşma imzaladı. Ama tüm olaylara rağmen yine “Hercai”yi anmaktan kendini alamadı!

“O tabak bitecek”

Ebru Şahin, “Hercai”nin kamera arkasından bir fotoğraf paylaştı. Dizinin çocuk karakteri Aliko’nun yerine geçen Alper Kızılboğa’ya, “O tabak bitecek Alpevcim” diyen Ebru Şahin, takipçilerini çok güldürdü.

Ebru Şahin story

Umarız, Ebru Şahin yeni projesinde daha huzurlu ve keyifli bir çalışma ortamı bulur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz