Zuhal Topal Çıldırdı: Tam Programdan Sonra Evde Huzur Bulacaktı ki İşler İstediği Gibi Gitmedi

Aleyna

Haberler

17 Haziran 2021

Zuhal Topal Çıldırdı: Tam Programdan Sonra Evde Huzur Bulacaktı ki İşler İstediği Gibi Gitmedi

FOX TV’nin sevilen programlarından Zuhal Topal’la Sofrada programının güzel sunucusu tam işini bitirip evde, huzurlu bahçesinde spor yapmak istemişti ki maalesef amacına bir türlü ulaşamadı. İşte tam olarak “Ne umdu ne buldu” denilebilecek bir durumla karşı karşıya kalan Zuhal Topal’ın çıldırdığı anlar.

Oğlum Bak Git!

Bir zamanların esprisi haline dönüşen, hem filmi hem de belgeseli olan “Oğlun Bak Git” vakası bu kez de Zuhal Topal’ı buldu. Bahçesinde matını sermiş, yanına trambolini koymuş, hazırlığını yapmış tam egzersiz yapmaya başlayacak ama bir türlü olmuyor. Neden mi? O çok sevimli, şirin mi şirin köpeği Leon yüzünden.

Güzel sunucu tam köprü hareketi yapayım diyor Leon orada. Eliyle gitmesini işaret ediyor. Ama Leon yine orada. Ona aldırmamaya çalışıp burada patron benim havasına girmeye çalışıyor, ama Leon yine orada. Hal böyle olunca tam 2 story boyunca Zuhal Topal’ın egzersiz hayalinin sadece hayalden ibaret kalacağı yüksek bir ihtimal gibi görülüyor.

Ama en sonunda nasıl oldu bilinmez Leon bir küçük an oturmaya karar veriyor. Ve tabii ki fırsat bu fırsat gelsin hareketler… Günün kazananı: Zuhal Topal

Suzan’dan Bugüne Zuhal Topal

Sunuculuğunun yan sıra aslına oyunculuk yapan Zuhal Topal bugüne dek çeşitli film ve dizilerde rol almış olan başarılı isimlerden. İlk kez 2003 yılında Sihirli Annem dizisinin Suzan’ı olarak tanıdığımız Zuhal Topal ardından Selena, Papatyam, Geniş Aile gibi dizilerden yer almıştır. Özellikle Geniş Aile’de oynadığı Şukufe rolü ile izleyicilerin büyük beğenisini toplamıştı. 2018 yılından itibaren de FOX TV’de Zuhal Topal’la Sofrada adlı yemek yarışmasının sunuculuğunu yürütmeye devam ediyor. Zuhal Topal ayrıca 12 yıldır şarkıcı ve müzisyen olan Korhan Saygıner’le evli ve Lina adında bir kızı var.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz