Serdar Ortaç’a Ayrılık Acısı Yaramadı! Seçil Gür’den Ayrılır Ayrılmaz Öyle Bir Şey Yaptı ki: Amerika’yı Arayıp…

Aleyna

Haberler

17 Haziran 2021

Serdar Ortaç’a Ayrılık Acısı Yaramadı! Seçil Gür’den Ayrılır Ayrılmaz Öyle Bir Şey Yaptı ki: Amerika’yı Arayıp…

Şans oyunlarına düşkünlüğü bilinen Serdar Ortaç, 5 yıl evli kaldığı eşi Chloe Loughnan’dan 5 dakikada ayrıldıktan sonra Seçil Gür ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Ortaç-Gür çifti de geçtiğimiz günlerde ilişkilerini sonlandırdı. Haberleri doğrulayan Serdar Ortaç, ayrılığın ardından bakın ne yaptı!

5 Yıllık Evlilik 5 Dakikada Bitti

2014 yılında dünyaevine giren Serdar Ortaç Chloe Loughnan çifti, 2019 yılında eviliklerini sonlandırdı. Ayrılığın altında yatan sebebin ise Serdar Ortaç’ın ilerleyen rahatsızlığına rağmen şans oyunlarından vazgeçmeyerek maddi anlamda zor duruma düşmesi olduğu konuşuldu. İddialara göre Serdar Ortaç doğum gününde eşi Chloe Loughnan’a hediye bile alamadı.

blank

Ortaç’ın zor durumda olmasına rağmen şans oyunlarının peşini bırakmaması Chloe’yu çileden çıkardı. İddialara göre Serdar Ortaç bir süre daha evli kalmak için Chloe’ya 500 bin TL teklif etti ancak red cevabı aldı. Hal böyle olunca 5 yıllık evlilik bir anda sonlandı.

Seçil Gür İle Yeni Bir Aşka Yelken Açmıştı

blank

Ayrılığın ardından hem maddi hem manevi olarak zor günler geçiren Serdar Ortaç, sonrasında şarkıcı ve söz yazarı Seçil Gür ile yeni bir aşka yelken açtı. Seçil Gür’ün “Serdar’ı çok seviyorum, o da bunu biliyor. Evlilik hakkında konuşmasak da 5 yıl sonra birlikte yaşıyor olmanın planını yapıyoruz.” şeklindeki açıklaması çiftin evlilik yolunda ilerlediğini düşündürdü.

Sessiz Sedasız Ayrıldılar

blank

Ancak ünlü çift geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız ayrıldı. Dedikoduların ardından bir mekan çıkışında görüntülenen Serdar Ortaç, ayrılık haberlerini doğruladı ve sebebini ” Bilmiyorum, olmadı, yürümedi.” şeklinde açıkladı.

Arto Açıkladı: Chloe’yu Unutamadı

Söylemezsem Olmaz’dan ayrılıp Amerika’ya giden ancak magazin haberciliğinin peşini bırakmayan Arto, dün sosyal medya hesabında bomba gibi bir haber paylaştı. Habere göre Serdar Ortaç Seçil Gür’den ayrılmasından hemen sonra eski eşi Chloe’nun peşinden koşmaya başladı.

Chloe Yeni Bir Aşka Yelken Açtı Bile…

blank

Amerika’daki tanıdıklarını arayarak Chloe’yu ve hayatında biri olup olmadığını soran Ortaç, belli ki başkalarında aradığını bulamadı. Ancak Chloe çoktan yeni bir aşka yelken açtı. Hatta sevgilisi ile bir fotoğraf bile paylaştı. Serdar Ortaç’a da bu sevdadan vazgeçmek kaldı…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz