Hayranları Olayı Çözdü! Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam Hakkındaki İlginç Gerçek Ortaya Çıktı

Aleyna

Haberler

16 Haziran 2021

Hayranları Olayı Çözdü! Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam Hakkındaki İlginç Gerçek Ortaya Çıktı

Ünlü oyuncu ve müzisyen Şevval Sam, başrol oynadığı “Yasak Elma” ara verince büyük emek verdiği karavanına atlayıp tatile çıktı. Hayranları ise onun karavan tutkusuyla ilgili ilginç bir gerçeği açığa çıkardı.

Şevval Sam

Şevval Sam, yıllardır hem oyunculuğu hem de müzisyenliği sayesinde geniş kitlelere ulaşan ve çok sevilen biri. Oyunculuk kariyerinin zirvesine çıkmayı ise FOX’un fenomen dizisi “Yasak Elma”ya borçlu. Dizinin kilit karakterlerinden Ender’i canlandıran Şevval Sam, ana karakterlere bile acımadan kıyan “Yasak Elma” senaristlerinin elinden kurtulan nadir isimlerden biri oldu. İlk bölümden beri dizinin dinamosu olan ünlü isim, izleyicinin gönlüne bir kez daha taht kurdu.

Şevval Sam

Ama gerçek hayatta Şevval Sam’ın canlandırdığı Ender karakteriyle uzaktan yakından alakası yok! Lükse ve zenginliğe düşkün olmak bir yana dursun, eski bir karavan için aylarca emek verip tamir edecek kadar duyarlı biri. “Prenses” adını verdiği karavanı için aylarca uğraşan ve üzerine el emeği göz nuru çizimler yapan Şevval Sam, “Sağlığım ve imkanlarım el verirse dünyayı bir karavanla gezmeyi istiyorum. İnsan böyle daha özgür oluyor. Mülk edinmek istemiyorum” diyecek kadar da maceracı!

“Hak etti artık”

Önce “Yasak Elma” dizisindeki arkadaşlarıyla bir tekne tatili yapan Şevval Sam, şimdi de Prenses’le birlikte Marmaris’in yolunu tuttu. Issız bir koyda çektiği fotoğrafı da “Prenses’i tatile götüreyim dedim. O da hak etti artık” notuyla paylaştı. Anında binlerce yorum ve beğeni yağan paylaşımın ardından, hayranları Şevval Sam’ın karavan tutkusuna dair detayları araştırdı.

“Her şey hala aynı”

Şevval Sam Tarık Emir Tekin

Hayranlarının 17 yıl öncesinden bulduğu bir röportaja göre, Şevval Sam’ın karavan tutkusu çok eski günlerden kalma. Ünlü oyuncu 2004 yılında uzun bir süre evini bile kapatıp karavanda yaşadı! Bunda hem yoğun çalışma şartları hem de bugünlerde “Sadakatsiz” dizisinin Selçuk’u olarak izlediğimiz oğlu Tarık Emir Tekin’in hırsız korkusu rol oynadı.

Şevval Sam story

Maceracı ruhunu hiç kaybetmeden yaşayan Şevval Sam da hayranlarının paylaşımına, “Her şey hala aynı. Ama Prenses daha genç ve güzel” diyerek karşılık verdi. Prenses’e ve Şevval Sam’a iyi tatiller diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz