Nesrin Cavadzade’ye Hizmette Sınır Yok! Yasak Elma’nın Yıldızı Arkadaşı İçin Bakın Ne Yaptı

Aleyna

Haberler

30 Mayıs 2021

Nesrin Cavadzade’ye Hizmette Sınır Yok! Yasak Elma’nın Yıldızı Arkadaşı İçin Bakın Ne Yaptı

Tüm Türkiye’nin severek izlediği Yasak Elma dizisi, yeni sezonun başlangıcına kadar ekranlara veda etti. Dizinin güzel oyuncuları fırsat bu fırsat diyerek tatile koştu.

Yasak Elma Bu Sezonu Olaylı Geçirdi

Fenomen dizi Yasak Elma, oldukça olaylı bir sezon geçirdi. Magazin gündemini sarsan son olay ise Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrılışıydı. Sezon başından beri bir çok oyuncunun ayrılacağı haberleri gündemi meşgul etse de finale ramak kala Nesrin Cavadzade ve Nilperi Şahinkaya Yasak Elma’ya veda eden iki isim oldu.

blank

İddialara göre, dizinin yönetmeni Murat Öztürk rahatsızlanınca yerine geçici bir süre için Neslihan Yeşilyurt geldi. Bu haberi duyan Eda Ece o gün çekimi olmamasına rağmen Yeşilyurt’u ziyaret etmek için sete uğradı. Neslihan Yeşilyurt görevi yardımcısına devrederek Eda Ece ile sohbete başladı. O sırada çekim için bekleyen Nesrin Cavadzade ise üşüdüğünü belirterek, ‘İşi bitirip öyle sohbet etseydiniz’ sözleriyle Yeşilyurt’a tepki gösterdi. İkili arasında tartışma başlayınca, Cavadzade sinirlenerek seti terketti ve telefonlara cevap vermerdi. Sette yaşanan bu gerginlik dizinin yapımcısı Fatih Aksoy’a yansıyınca da Şahika karakteri için apar topar bir ölüm sahnesi yazıldı. Bu haberi Nesrin Cavadzade instagram hesabında paylaştığı bir fotoğraf ile takipilerine duyurdu. Bu iddiaların devamında Nesrin Cavadzade ile Eda Ece’nin arasının açıldığı söylentileri de sosyal medyada dolaşmaya başladı.

Dizi Bitince Güzeller Tatile Kaçtı

Bu kadar olaylı bir sezonun ardından, Yasak Elma’nın güzel oyuncuları rahatlamak için tatile çıktı. Eda Ece, Gülenay Kalkan, Melisa Doğu, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade birlikte haftalık 105 bin TL karşılığında bir tekne kiralayarak denize açıldı. Kız kıza mavi turun tadını çıkaran güzel oyuncuların bir arada oluşu, Cavadzade ve Ece arasındaki tartışma iddialarını da yalanladı.

Nesrin Cavadzade El Üstünde Tututluyor

blank

Birlikte tatile çıkan ekipten Melisa Doğu, rol arkadaşı Nesrin Cavadzade’yi adeta el üstünde tutuyor. Cavadzade’nin paylaşımına göre Doğu, arkadaşının kokteylini de eksik etmiyor, sosyal medyaya yükleyeceği fotoğraflarının çekimini de. Teknede geçen bu günler Cavadzade için adeta çifte tatil oluyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz