Hande Erçel’in Set Çilesi Bitmiyor! Kerem Bürsin Rol Arkadaşını Korkutmak İçin Binbir Türlü Hile Yapmış

Aleyna

Haberler

31 Mart 2021

Hande Erçel’in Set Çilesi Bitmiyor! Kerem Bürsin Rol Arkadaşını Korkutmak İçin Binbir Türlü Hile Yapmış

Sevilen dizi “Sen Çal Kapımı”nın yıldızları Hande Erçel ve Kerem Bürsin sette birbirlerine çok çektiriyormuş. Bunun sebebi de girdikleri bir iddiaymış!

Hande Erçel Kerem Bürsin Sen Çal Kapımı

FOX’un sevilen dizisi “Sen Çal Kapımı”, geçen yaz başladı ve anında yüksek rating oranları yakaladı. Ekrandaki “yaz dizisi” ve romantik komedi açığını dolduran “Sen Çal Kapımı”, kısa sürede kendine has bir izleyici kitlesi edindi. Ancak yeni sezondaki iddialı yapımlar başlayınca, dizinin izlenme oranları önemli ölçüde düştü. Rating listelerinde istikrarsız bir performans gösteren “Sen Çal Kapımı”, sosyal medya desteği ve yurt dışı satışları sayesinde yoluna devam etmeyi başardı. Bu desteği gün geçtikçe büyüten şey başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in arasındaki olağanüstü uyum olmalı!

Hande Erçel Kerem Bürsin

Başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin, tanıtım fragmanlarından beri birbirlerine çok yakıştırılıyor. Çünkü aralarında ekrandan taşan bir kimya var! Hal böyle olunca, dizinin hayranları bu ikilinin gerçek hayatta da sevgili olması için çırpınıyor. Hayranları, ikilinin her hareketini aşka yoruyor. Öyle ki, bir ara gizlice evlendiklerini bile iddia ettiler!

Hande Erçel Kerem Bürsin

Hande Erçel ve Kerem Bürsin, aşk iddialarını her fırsatta yalanlasa da, buna dair sinyaller vermekten ve beraber paylaşım yapmaktan çekinmiyor. Sonuçta, dizinin devam etmesini sağlayan en büyük şey sosyal medya desteği. Ratingler düştükçe ikilinin sosyal medya paylaşımları artıyor!

Nefret Paylaşımı Gelmişti

Hande Erçel Kerem Bürsin

Sık sık setten video paylaşan ikili, her zaman iç açıcı videolar yayınlamıyor tabii ki! Örneğin, sette yaptıkları bir canlı yayında, Kerem Bürsin rol arkadaşının taklidini yapmış ve Hande Erçel’i gıcık etmişti. Sonra da sette bütün gün Hande Erçel’i taklit ettiğini ve onu gıcık etmeye bayıldığını söylemişti!

Geçen hafta ise bir “nefret” videosuyla karşılaştık. Kerem Bürsin, Hande Erçel’i sık sık bezdirdiğini ve kimi zaman rol arkadaşının kendisinden nefret ettiğini söyledi!

Meğer ikilinin birbirine yaptığı “pislikler”, bunlarla sınırlı değilmiş!

Her Şeyin Sebebi Bir İddiaymış

Hande Erçel ve Kerem Bürsin

Hande Erçel, geçen hafta sevilen YouTube programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”ye konuk oldu. Programda, çok merak edilen “Sen Çal Kapımı” setine yönelik açıklamalar da yaptı. Öğrendik ki, Kerem Bürsin’in Hande Erçel’i gıcık etmesinin sebebi, ikilinin girdiği bir iddiaymış!

Hande Erçel, kolay kolay korkmadığını, özellikle yüksek seslere tepki vermiyormuş. Bunu öğrenen Kerem Bürsin, partnerini korkutmak istemiş. İki oyuncu, birbirlerini korkutmak üzerine bir iddiaya girmiş. Kerem Bürsin bu uğurda balonlar bile patlatmış! Hande Erçel, “Bütün pislikleri yaptı” diyerek durumu özetliyor.

Nefretin sebebi bu olsa gerek!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz