Nereden Nereye! Cansu Dere’nin Gözleri Kanatan İlk Oyunculuk Denemesi “Metro Palas” Dizisindeydi

Aleyna

Haberler

19 Aralık 2020

Nereden Nereye! Cansu Dere’nin Gözleri Kanatan İlk Oyunculuk Denemesi “Metro Palas” Dizisindeydi

Ünlü oyuncu Cansu Dere’nin oynadığı her proje reyting savaşına bir adım önde başlıyor. Bu sezon da “Sadakatsiz” ile fırtınalar estiren Dere her zaman böyle değildi!

Ünlü oyuncu Cansu Dere bir zamanlar manken olduğunu unutturacak kadar iyi ve popüler bir oyuncuya dönüştü. Dizilerinin reyting başarısı ve yurt dışındaki en sevilen Türk yıldızlardan biri olması sayesinde yapımcıların vazgeçilmezi haline geldi.

Cansu Dere

Puhu TV için çekilen dijital yapım “Şahsiyet” dizisinde canlandırdığı Nevra karakterinin başarısının ardından Cansu Dere’nin ne yapacağı merak ediliyordu. Dere, rotayı tekrar televizyona kırdı ve hedefi her zamanki gibi tutturarak “Sadakatsiz” dizisiyle reytingleri alt üst etti. Ama Dere bu noktaya kolay gelmedi. Dere’nin ilk projelerinin sonu genelde hüsranla bitiyordu. Bunda hem projelerin kalitesinin hem de Dere’nin acemiliğinin etkisi vardı.

“Metro Palas” İle Başladı

Cansu Dere

Cansu Dere’nin podyumlardan dizi setlerine geçişi 2004 yılında çekilen “Metro Palas” dizisi sayesinde oldu. Yapımcıların o yıllarda bitmek bilmeyen “Sex and the City” uyarlama merakı vardı. Bu denemelerden birisi de “Metro Palas” dizisiydi. Başrollerinde Deniz Akkaya, Cansu Dere, Sevinç Gürşen ve Simge Selçuk’un oynadığı dizi çok kısa sürede yayından kaldırıldı. Böylece “Metro Palas” oyunculukla hiç alakası olmayan iki ismi başrole getirmenin bedelini ödemiş oldu!

O günlerden kalan tek şey ise Cansu Dere’nin acemi oyunculuk denemeleri oldu. Gerçekten de çalışmadan ve emek vermeden bir yere gelinmiyor demek ki! Bu acemi oyuncunun Türkiye’nin en önemli starlarından biri olacağına o gün kim inanırdı?

Cansu Dere, bu projeden sonra oyunculuğu daha çok ciddiye alarak ve işine sarılarak setlere devam etti. Örneğin, bu diziden sonraki ilk projesi Tuncel Kurtiz’in kızını oynadığı “Alacakaranlık” dizisiydi!

Cansu Dere’nin ilk dizisinden bu yana geldiği yol, bu işin azim meselesi olduğunu gösteriyor. Alaylı bir şekilde bu mesleğe atılanlara da örnek oluyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz