Masterchef Hazer Amani’den Boşanan Sıla, Vereceği Ücretsiz Konserde Aşk Şarkıları Söyleyecek

Aleyna

Haberler

11 Şubat 2021

Masterchef Hazer Amani’den Boşanan Sıla, Vereceği Ücretsiz Konserde Aşk Şarkıları Söyleyecek

Hazer Amani ile büyük bir aşk yaşayıp evlenen Sıla, yalnızca 1 yıl süren evliliğini geçtiğimiz Ocak ayında sonlandırmıştı. Ünlü şarkıcı, Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı aşk şarkılarını sevenler için söyleyecek!

Pop Müziğin Güçlü Sesi Sıla Aşk İçin Mikrofonu Eline Alacak

Güçlü sesi ve unutulmaz aşk şarkılarının bestecisi olan Sıla, 14 Şubat’ta sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Türk Pop müziğine damga vuran isimlerden olan Sıla, Sevgililer Günü’nde Zorlu PSM’nin çevrimiçi platformu olan PSM Online’da sevilen şarkılarını söyleyecek.

blank

Şarkıcı kimliğinin yanı sıra besteci ve söz yazarı kimliği de bulunan Sıla, o geceye özel bir repertuvar da hazırladı. Besteleri kısa sürede milyonlar tarafından dinlenen başarılı şarkıcı, en sevilen aşk şarkılarından oluşan özel repertuvarıyla Sevgililer Günü’nde dinleyicilere aşk dolu bir akşam yaşatmak için geri sayıma başladı.

Online Konser Verecek

blank

PSM’nin online platformunda konser vermeye hazırlanan Sıla’nın konseri de ücretsiz olarak yayınlanacak. Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırlanan konser saat 21.00’da başlayacak ve 23.00’a kadar devam edecek. Hafızalara yer etmiş şarkıların bestecisi olan Sıla’nın konser haberi sevenleri tarafından büyük heyecanla karşılandı.

Aşk Bestecisi

blank

Güçlü sesi ile Sevgililer Günü’nde evlere konuk olmaya hazırlanan Sıla, yaptığı her şarkı ile akıllara kazınmayı da başarmış bir isim. Aşk besteleri dilden dile dolanan Sıla, yaşadığı aşklarla da gündem oluyor. Geçtiğimiz yıl ünlü şef Hazer Amani ile büyük bir aşka yelken açan Sıla, tüm dürüstlüğü ile yaşadığı büyük aşkı ve hissettiklerini sevenleri ile paylaşmıştı.

blank

Hazer Amani ile dolu dizgin devam eden aşkının ardından Sıla, nikah masasına oturmuş ve Hazer Amani ile hayatını birleştirmişti. İkili evliliğin üzerinden bir yıl geçmesinin ardından beklenmedik bir kararla Bodrum’da boşanmıştı.

blank

Geçtiğimiz ay boşanan ve şu sıralar kalbi boş olan başarılı şarkıcı Sıla, aşk için söylemeye devam edecek. Sıla’nın aşk için seçtiği şarkıları kendi güçlü sesinden dinlemek için sabırsızlanıyoruz…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz