Uzun Zamandır Yas Tutan Buse Varol Son Yaşanılanların Ardından Ülkeyi Terk Etti: Bakın Soluğu Nerede Aldı?

Aleyna

Haberler

20 Ekim 2021

Uzun Zamandır Yas Tutan Buse Varol Son Yaşanılanların Ardından Ülkeyi Terk Etti: Bakın Soluğu Nerede Aldı?

Tektaş ailesinin sevilen gelini Buse Varol, uzun süredir kayınbiraderi Selçuk Tektaş’ın yasını tutuyordu. Son olarak basında Alişan hakkında çıkan haberlerden sonra bunalan Buse Varol, soluğu Monaco’da aldı! Güzel oyuncu yeni bir proje için mi yoksa tatil için mi Monaco’ya gitti bilmiyoruz elbette ancak arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçiren Buse Varol, bu tatili hak etti!

Toparlanmaya Çalışıyorlar!

Bildiğiniz gibi Buse Varol uzun yıllardır oyunculuk yapıyor olsa da; biz onu çoğunlukla 2018 yılında Alişan’la yaptığı evlilikten sonra tanımaya başladık. Alişan’la dünyaevine girdikten sonra bir anda hayatımıza giren güzel oyuncu kısa sürede Instagram hesabında büyük bir kitleye ulaşmayı başardı. Instagram’da 1,4 milyon takipçisi bulunan Buse Varol şimdilerde hem çocuklarını büyütüyor hem de aynı zamanda markalarla yaptığı işbirlikleriyle adından söz ettiriyor.

blank

Aslında Tektaş ailesi güzel günler geçiriyordu, özellikle de Alişan’ın Demet Akalın’la yaptığı sabah programının final vermesinin ardından Buse Varol ve Alişan beraber sete girmeye, aynı dizide rol almaya hazırlanıyordu. Yaz için ailecek güzel tatil planları yapan Tektaş ailesi bir anda yıkıldı. Alişan’ın menajerliğini yapan kardeşi Selçuk Tektaş, bir anda Koronavirüse yakalanarak hastanede tedavi görmeye başladı. Bizler Selçuk Tektaş’ın iyileşeceğini düşünsek de, durumu her geçen gün daha da kötüye gidiyordu.

blank

Buse Varol Monacco’da!

Son olarak yoğun bakımda entübe edilen Selçuk Tektaş, Kurban Bayramının ilk günü vefat etti. Bu ani ve zamansız vefatın ardından ise Tektaş ailesi yıkıldı. Özellikle de Alişan kendisini çocuklarına ve yeğenlerine adadı, hatta yeğenleri Eyşan ve Ceylan’ı her sabah okula bırakmaya başladı ancak ortaya atılan bir iddia Alişan’ı oldukça sinirlendirdi ve Instagram’dan bu iddiayı ortaya atanlara sitem etmekten geri durmadı.

blank

Tüm bu yaşananlardan bunalan Buse Varol ise tatil için Monacco’ya gitti. Güzel oyuncu yeni bir proje için mi yoksa tatil için mi Monacco’ya gitti orasını bilemiyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz