Survivor 2021 İçin Çekimler Başladı: Murat Ceylan ve Acun Ilıcalı’dan Dominik Storyleri Geldi!

Aleyna

Haberler

20 Aralık 2020

Survivor 2021 İçin Çekimler Başladı: Murat Ceylan ve Acun Ilıcalı’dan Dominik Storyleri Geldi!

TV8’in amiral gemisi Survivor 2021 için çekimler yapılmaya başlandı, kadrolar yavaş yavaş açıklanıyor. 2020 yılı Survivor için reyting rekorlarının kırıldığı ve aylarca bütün Türkiye’nin her gün seyrettiği bir yarışma oldu! Koronavirüs Pandemisi en çok Survivor ve Acun Ilıcalı’ya yaradı desek çok da yanlış olmaz sanırım.

Hatta Survivor 2020 finalistlerinin uzun süre hiçbir iletişim bağı olmadığı için, Türkiye’ye gelince maske takmak zorunda olduklarına bir süre inanmamışlardı.

2021 Sezonu İçin Çekimler Başladı!

2020 Survivor’ında aylar boyunca Türkiye’ye giriş çıkışlar kapalı olduğu için; elenen yarışmacılar, Acun Ilıcalı ve sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya, bütün Survivor ekibi Türkiye’ye dönmeden Dominik’te yaşamaya başlamıştı. Bu yüzden de Dominik’i kendi evleri gibi görüyorlar artık.

2021 Survivor çekimleri için, Acun Ilıcalı çoktan Dominik’e gitti bile. Programın sunucusu Murat Ceylan’dan da ilk Dominik storysi geldi! Acun Ilıcalı Dominik’e sadece ekibini değil, eski Survivor yarışmacılarını da götürmüş anladığımız kadarıyla. Murat Ceylan’ın storysinde, geçen sezondan tanıdığımız; Berkan Karabulut ve Sercan Yıldırım var. Hatta daha da eski yarışmacılardan Anıl Berk Baki’de onların yanında!

Murat Ceylan

Eski yarışmacılar tatil için mi, yoksa farklı bir proje için mi orada bulunuyor bunu henüz bilmiyoruz ama Survivor 2021’in gümbür gümbür geldiği de bir gerçek. Bakalım 2021 Survivor’ı, geçtiğimiz sene olduğu kadar heyecanla takip edilecek mi?

Acun Ilıcalı’dan Dominik Videoları!

Acun Ilıcalı, çoktan Dominik’te yeni yerler keşfetmek için yola çıktı, gezip gördüğü ve beğendiği yerleri takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmiyor. 2021’in Ocak ayında hem dijital platformu Exxen’i hem de Survivor 2021’i yayınlamaya başlayacak Acun Ilıcalı’nın işi bir hayli zor.

Exxen’de eski Survivor yarışmacılarıyla sürpriz bir Survivor konsepti yayınlamayı planlayan Acun Ilıcalı’nın yeni hamlelerini heyecanla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz