Eda Ece’ye Bir Haller Oldu! Yasak Elma’nın Güzeller Güzeli Yıldız’ı Yorgun Bitkin ve Çilekeş Hissediyor

Aleyna

FOX

26 Mart 2021

Eda Ece’ye Bir Haller Oldu! Yasak Elma’nın Güzeller Güzeli Yıldız’ı Yorgun Bitkin ve Çilekeş Hissediyor

Yasak Elma’nın enerjisi adeta televizyon ekranından fırlayan Yıldız’ı acaba gerçek hayatta nasıl bu aralar? Zira güzel sanatçının sosyal medya paylaşımları bir süredir bir bitkinlik bir yorgunluk içeriyor. E kolay mı dizide onca dişli karakterin arasında Yıldız’ı korumak?

Çok Yorgunum!

O enerjik mi enerjik, o durduğu yerden bile pozitifliği ve fıkır fıkırlığı seyirciye geçen Yıldız karakteri Eda Ece’yi gerçek hayat biraz yoruyor galiba. Güzel oyuncu bugün yine setten bir story paylaştı. Paylaştığı story’de Eda’nın saçları hazırlanırken arka fonda ünlü The Beatles grubu çalıyor. The Beatles grubunda bir şey yok elbette. Ancak çalan parça grubun “I’m So Tired” şarkısı. Yani “Çok yorgunum”. Yıldız’dan hiç beklenilmeyecek şarkı doğrusu. Yıldız kim yorulmak kim.

Çile Ne Demek, 32 Mart Ne Demek?

Eda Ece - yasak elma

Yani güzel sanatçı sadece “I’m so tired” dese yine neyse. Ama bir de diyor ki “ÇİLE Fox’ta… 32 Mart PerşambA”. Sevgili Eda Ece için çile ne demek acaba? Set mi, yoğun çalışmak mı, Yıldız mı, yoksa Yıldız’ın uğraşmak zorunda oldukları mı? Anlayamadık doğrusu. Ama çok çalışmaktan yorulduğu kesin. Dizi çalışanları için ne hafta 7 gün, ne de gün 24 saat. Hatta Eda Ece el arttırdı, Mart da 31 değil 32. Zor cidden…

Daha Önce de Merak Etmiştik

Eda Ece bir süredir Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarda Yıldız’la Eda’nın birbirinden ne kadar farklı olduğunu gösteriyordu aslında. Ve bu güzel oyuncunun işinde ne kadar usta olduğunun bir kanıtı tabii… Geçtiğimiz günlerde setteki karavanından paylaştığı fotoğrafın altına “Renkli ve volanlı giydirmezlerse iyiyim” yazmıştı örneğin. Hem de sade ve o kendisine çok yakışmış olan kıyafetleriyle karavandan sarkarken. Yıldız ise tam tersine ne kadar renk cümbüşü, ne kadar volan ve ne kadar karmaşa varsa içinde. Kim bilir, güzel oyuncu belki de bu cümbüşten yorulup kendi sadeliğini ve sakinliğini özlemiştir.   

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz