Herkes Onları Unutmuştu! Bir Zamanlar Çukurova’nın Yıldızı Murat Ünalmış’tan Duygulandıran Teşekkür

Aleyna

Haberler

4 Ağustos 2021

Herkes Onları Unutmuştu! Bir Zamanlar Çukurova’nın Yıldızı Murat Ünalmış’tan Duygulandıran Teşekkür

Ünlü oyuncu Murat Ünalmış, başrol oynadığı “Bir Zamanlar Çukurova” dizisine veda ettikten sonra ortadan kayboldu. Geri dönüşü ise hepimizi üzen orman yangınlarına sessiz kalamaması sebebiyle oldu.

Yıldızı Tekrar Parladı

Murat Ünalmış

Sevilen oyuncu Murat Ünalmış, yeteneğine, karizmasına ve set disiplinine rağmen proje seçimleri nedeniyle genelde rating hüsranı yaşayan bir oyuncuydu. Onu hak ettiği yere taşıyan iş ise “Bir Zamanlar Çukurova” oldu. ATV’nin dördüncü sezona yürüyen fenomen dizisi, bütün oyuncu değişikliklerine ve gergin set ortamına rağmen büyük başarı kazandı. Ama Murat Ünalmış setteki gerginliklere daha fazla dayanamadı. Yıldızını tekrar parlatan ve çok sevdiği diziye veda edip yeni işlere yelken açmak istedi. Diziden ayrıldıktan sonra ortadan kaybolan ve keyfine bakan Murat Ünalmış’ın sosyal medyaya dönüşü ise hepimizi üzen son olaylar nedeniyle oldu.

Tartışma Yarattı

Help Turkey

Malum, günlerdir devam eden orman yangınları ekipmanların ve ilk müdahalelerin yetersizliği nedeniyle bir türlü söndürülemedi. Her saat yeni bir yangın haberi duymaktan yıpranan yurttaşlar, söndürme uçaklarının akıbetini sorunca büyük bir tartışma başladı. Uçakların başına gelenler ve yangın söndürme hizmetinin özelleştirilmesi herkesi şok etti. Hava desteğine ihtiyaç olduğu için yurt dışına çağrı yapan ve #HelpTurkey kampanyasını başlatanlar ise bazı kesimler tarafından hain ilan edildi! Ama Murat Ünalmış’ın son paylaşımı, bu olayın hainlikle ve devleti aciz göstermekle ilgili olmadığını tekrar gösterdi.

İspanyolca Teşekkür

İspanya, Türkiye’ye hava desteği gönderen ilk ülkelerden biri oldu. İspanyol yetkililer uçakların Türkiye’ye vardığını, William Shakespeare’in “Madem kardeş olarak geldik dünyaya, önde veya arkada değil, gidelim el ele, yan yana!” sözleriyle duyurdu.

Murat Ünalmış story

Bu sözleri paylaşan Murat Ünalmış, Türkiye’yi yalnız bırakmayan pilotlara İspanyolca teşekkür etti ve herkesin göz ardı ettiği bir durumu ortaya koydu. Demek ki, çaresiz kalınan anlarda yardım istemenin acizlikle bir ilgisi yoktu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz