Ortaya Çıkmasından Çok Korkuyor! Maraşlı’nın Celal’i Burak Deniz Katıldığı En İlginç Deneme Çekimini Anlattı

Aleyna

Haberler

11 Mart 2021

Ortaya Çıkmasından Çok Korkuyor! Maraşlı’nın Celal’i Burak Deniz Katıldığı En İlginç Deneme Çekimini Anlattı

Ünlü oyuncu Burak Deniz, zamanında bir korku filmi için deneme çekimine girmiş. Ortaya çıkmasından en çok korktuğu görüntüler de o çekimdenmiş!

Burak Deniz

Başarılı oyuncu Burak Deniz, son dönemde “Maraşlı” ve “Yarım Kalan Aşklar” dizileriyle gündemden düşmüyor. Sonuçta, 10 yıl önce “Kolej Günlüğü” dizisiyle başlayan kariyerinde yaptığı akıllıca seçimlerle ülkenin en popüler oyuncularından biri olmayı başardı!

Burak Deniz

Ama 2015’in star fabrikası dizisi “Tatlı Küçük Yalancılar”da oynamadan önce deneme çekimleri için koşturup duruyordu. O da her oyuncu gibi deneme çekimlerinde tuhaf anlar yaşadı. Ama en ilginç çekim bir korku filmi içindi!

İçine Cin Giren Birini Oynamış

Burak Deniz, son dönemde birbiri ardına projelerde yer aldığı için pek çok programa katıldı. Bu programlardan biri de sevilen YouTube showu “İbrahim Selim ile Bu Gece”ydi. İbrahim Selim’in sorduğu eğlenceli sorulara daha da komik yanıtlar veren Burak Deniz, deneme çekimi anısıyla stüyoyu kahkahaya boğdu.

Malum, bir ara Türk korku filmleri çok revaçtaydı. Birbirine benzeyen pek çok korku filmi aynı anda gösteriliyor ve çok iyi gişe rakamlarına ulaşıyordu! Meğer, 2013-2014 civarında çekilen korku filmlerinden birinin seçmelerine Burak Deniz de katılmış. Set ekibi, ünlü oyuncudan içine cin giren bir karakteri oynamasını istemiş.

İlk sinema filmim olacaktı. Çok heyecanlıydım, ‘Role vereyim kendimi, alayım şu rolü’ diye düşünüyordum” diyen Burak Deniz, rol için çok çalışmış ve arkadaşlarına kesinlikle filmde oynayacağını söylemiş.

Burak Deniz

Kayıt” dendiğinde ünlü oyuncu öyle bir “cinli” performansı göstermiş ki, projenin rafa kalkmasına şükreder hale gelmiş! Bu görüntülerin bir gün ortaya çıkmasından da çok korkuyormuş. Ama hayranlarının öyle düşündüğünü sanmıyoruz. Bir gün bu görüntüler ortaya çıkarsa internette tıklanma rekoru kırması işten bile değil!

Benzer Haberler

Bilal 13 Mart 2021

Çoksevdigim bir dizi ayĺece severek izliyoruz

Yorum Yaz