Senaryosu İle Yarışan Masumiyet Dizisi Setinde Yeni Entrikalar! Deniz Çakır’ın Dizide Bahar, Sette Ferhunde Halleri

Aleyna

Haberler

12 Mart 2021

Senaryosu İle Yarışan Masumiyet Dizisi Setinde Yeni Entrikalar! Deniz Çakır’ın Dizide Bahar, Sette Ferhunde Halleri

4. Bölümünü geride bırakan ve belli bir seyirci kitlesinin kalbini kazanmayı başaran Masumiyet dizisi güçlü kadrosu ve senaryosu ile dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Ancak dizi sadece senaryo ve oyunculukla değil, set kavgaları, mücadeleleri ve entrikaları ile de sık sık gündemde. İşte bir zamanların Ferhunde’sinin set maceraları!

Kimisi İddia Kimisi Gerçek!

Dizinin daha ilk bölümlerinde meydana gelen set tartışmaları magazin dünyasının da epey ilgilendiği bir konu olmuştu. İddialara göre Deniz Çakır’a dizinin diğer başrolleri Mehmet Aslantuğ ve Hülya Avşar’a tahsis edilen karavandan daha küçük bir karavan tahsis edilmişti. Bunun üzerine de Deniz Çakır kendi karavanının değiştirilmesini rica etmişti. Ancak bu istek olumlu bir şekilde cevaplanmayınca da Deniz Çakır’ın Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’ın ortak kullandığı karavana el koyduğu iddiaları epey konuşuldu.

Olur mu Böyle Şey?

blank

Deniz Çakır ise bu anlatılan karavan krizine ilişkin sorulara “Ya öyle şey, olur mu ya?” diyerek yanıt vermişti. Bu durumda böyle bir gerilimin yaşanıp yaşanmadığı konusunda emin olamayız tabii ki. Ama bu sette olaylar bitmiyor bir şekilde. Bu kez de ünlü oyuncunun kostüm asistanı Çağatay Görgen ile yaşadıkları var sırada. Çünkü malum, bu son olay artık mahkemelik olmuş durumda.

Hakaret Etti mi?

blank

Yine iddialara göre Deniz Çakır’ın kostüm asistanı olarak çalışan Çağatay Güngör’e hakaret ettiği ileri sürülüyor. Çakır, sette ortaya çıkan bir kostüm karışıklığını çözmeye çalışan asistana “Ne biçim iş yapıyorsunuz, ilk defa mı çalışıyorsunuz?” diyerek bağırmış. Genç asistanın “Deniz Hanım meseleyi çözdük neden bağırıyorsunuz?” demesi üzerine de seti terk etmiş.  Döndüğünde yeniden hakaret ederek “Onun burada ne işi var, alın şunu gözümün önünden, bu burada olduğu sürece ben çalışmam” dediği için genç asistan seti terk etmek durumunda kalmış. Yaşananlar sonrasında asistan Çağatay Görgen avukatı aracılığıyla suç duyurusunda bulundu. Ünlü oyucunun “Basit hakaret” suçundan 2 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılması talep ediliyor.

Deniz Çakır’dan Son Cevap

blank

Deniz Çakır ise tüm bu olanlar karşısında “beni işimden etti” sözünün yalan olduğunu söyleyerek böyle fırsatçılara mahal vermeyin dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz